TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In de jaren 70 stelt het vrouwentennis in Amerika nog niet veel voor. Tenminste, dat is de mening van veel mannelijke tennisbobo's.
Billie Jean King (Emma Stone), de nummer 1 van de wereld bij de vrouwen, is het daar niet mee eens. Dat haar mannelijke collega's vele malen meer verdienen dan vrouwelijke tennisprofs vindt ze al helemaal schofterig.
Daar komt ze tegen in opstand. Ze pleit voor meer aandacht voor vrouwentennis, en voor een gelijkere beloning.
Sjacheraar en voormalig proftennisser Bobby Riggs (Steve Carell) ziet dat ook. En hij ruikt geld.
Hij daagt King uit voor een wedstrijd, man tegen vrouw. Naast het prijzengeld staat in deze Battle of the Sexes ook gelijkheid op het spel.
Naar eigen zeggen is Emma Stone niet bepaald een goede tennisser. Ze moest voor Battle of the Sexes dus behoorlijk trainen.
Dat was niet alleen om overtuigend een balletje te kunnen slaan. Ze trainde ook om het lichaam van een profsporter te krijgen.
Stone trainde er zo'n 7 kilo extra spiermassa bij.
Daniël Arends legt werkzaamheden voorlopig neer na hartinfarct
16:58Arie deelt veelbelovende update na B&B Vol Liefde-reünie
15:49Bekende influencer duikt op in De Bondgenoten: 'Dit gaat heel moeilijk worden'
14:27Humberto Tan reageert op mediastorm na babynieuws: 'Jeetje mina'
13:50Barry Atsma strikt sterrencast mét Noortje Herlaar voor nieuwe Videoland-serie