TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Mariam (Mariam Al Ferjani) gaat naar een studentenfeest in Tunis. Als haar jurk per ongeluk beschadigd raakt, leent ze er een van iemand anders. Die geleende jurk is iets sexyer dan de kleding die ze normaal draagt, maar voor deze ene keer moet het kunnen.
Mariam vermaakt zich op het feest en raakt aan de praat met Youssef (Ghanem Zrelli). Als ze naar buiten gaan om een wandeling te maken, verandert de avond in een nachtmerrie: een aantal agenten verkracht Mariam.
Wat volgt is in Beauty and the Dogs is een vernederende tocht langs ziekenhuizen en politiebureaus. De politie wil Mariams aangifte niet opnemen. Wie zich zo kleedt vraagt er bijna om, is de suggestie.
Regisseur Kaouther Ben Hania baseerde Beauty and the Dogs op een verkrachtingszaak waarbij het slachtoffer aangifte moest doen in het politiebureau waar de daders werkten. Op deze manier stelt Ben Hania misstanden in het moderne Tunesië aan de kaak.
De TV van gisteren: Kijkers springen in de bres voor Aran Bade in Het Perfecte Plaatje
06:47Vanavond op TV: Sint & De Leeuw, The masked singer, Flodder 3
06:00Advent dag 5 | Win het B&B Vol Liefde Zomerspel
19:43Ewout Genemans loopt mee met politie in Kaapstad voor nieuw seizoen Ewout
19:19Talpa schuift startdatum De Juice van Yvonne Coldeweijer vooruit, reden blijft onduidelijk