TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Christine (Nicole Kidman) wordt elke ochtend wakker in een vreemd bed. Naast haar ligt een man die ze niet kent. En als ze in de spiegel kijkt herkent ze zichzelf bijna niet.
Dan vertelt de vreemde man haar dat hij haar man Ben (Colin Firth) is en dat ze aan geheugenverlies lijdt na een auto-ongeluk jaren geleden. Hij vertelt haar elke dag bij het opstaan hoe hun leven in elkaar zit. Elke nacht vergeet ze alles weer als ze gaat slapen.
Als ze wordt gebeld door dokter Nasch (Mark Strong) vertelt die haar dat ze bij hem in behandeling is zonder dat Ben dat weet. Ze houdt op zijn advies een videodagboek bij. Als ze steeds meer over haar verleden leert, komt ze tot schokkende ontdekkingen. Daardoor begint ze alles en iedereen om zich heen te wantrouwen. Wat is er echt aan de hand? Je ziet het in Before I Go to Sleep.
Om zich voor te bereiden op haar rol in Before I Go to Sleep wilde Nicole Kidman meer leren over mensen met geheugenverlies. Daarvoor bekeek ze onder andere een documentaire over de Engelsman Clive Wearing.
Hij heeft zogeheten volledige anterograde én zware retrograde amnesie. Dat betekent dat hij gebeurtenissen maar maximaal dertig seconden kan onthouden en ook veel van vroeger is vergeten.
Partnerbijdrage
Dit voetbalweekend draait om meer dan alleen de Premier League. Millwall en West Ham United treffen elkaar na jaren weer in een beladen derby, terwijl in Frankrijk Marseille en PSG tegenover elkaar staan in Le Classique. Beide wedstrijden zijn te zien op Viaplay.
Vanavond op TV: Roosen & Borst, Clarkson's farm, Step Brothers
19:19'Vanaf deze maand is Gerard Joling terug met zijn realityserie'
19:04Actrice Ortál Vriend bevallen van eerste kindje
16:19Huwelijk van actrice Sanne Vogel heeft een speciale tv-reünie
14:38Paul uit B&B Vol Liefde bezorgt ernstig zieke Esther een mooie week in Spanje