TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In Beverly Hills Cop kwam de grofgebekte agent Axel Foley in het chique Beverly Hills terecht. Hij ging daar op zoek naar de gangsters die zijn beste vriend hebben vermoord.
Na dat Californische avontuur is Foley (Eddie Murphy) teruggekeerd naar zijn thuishaven: industriestad Detroit. Daar ziet hij op tv dat politiechef Andrew Bogomil uit Beverly Hills is neergeschoten.
Axel stapt meteen op het vliegtuig. Om Bogomil (Ronny Cox) op te zoeken in het ziekenhuis, maar ook om op zoek te gaan naar de daders.
Dat zijn superieuren liever hebben dat Axel de zaak aan anderen overlaat, deert hem niet: iemand heeft zijn vriend neergeschoten, dus die persoon zal ervan lusten!
Tenminste, als hij die vindt. De aanwijzingen zijn namelijk nogal mager. Andrew weet hem alleen te vertellen dat de schutter 'een lange vrouw' is. Hoe dat afloopt zie je in Beverly Hills Cop II.
Beverly Hills Cop was in 1984 een groot succes. Productiemaatschappij Paramount wilde dat succes zo lang mogelijk rekken. Hun plan: een Beverly Hills Cop tv-serie met Eddie Murphy in de hoofdrol.
Dat ging niet door. De reden: Murphy wilde niet. Hij had net met succes de overstap van tv naar het witte doek gemaakt.
Een tv-serie zag de komiek als een stap terug. In plaats van de serie kwam er een Beverly Hills Cop II.
Tjitske Reidinga wilde acteerwereld achter zich laten, maar Pro Deo veranderde alles
14:38Davina Michelle deelt voorproefje van nieuw SBS6-programma Sing With Me
14:27NAVO-baas Mark Rutte schuift donderdag aan bij Pauw & De Wit
14:14Dit programma vervangt Oog om Oog op SBS6
13:14NET5 komt met nieuw programma: Koppels in Crisis