TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
FBI-agent Malcolm Turner (Martin Lawrence) gaat wederom undercover als de zwaarlijvige Big Momma.
De veiligheid van het land is namelijk in het geding, omdat er een computervirus is ontwikkeld waarmee criminelen in kunnen breken bij de FBI. Maar dat is nog maar het kleinste probleem waar hij mee te kampen krijgt in Big Momma's House 2. Want zelfs de stoutmoedige Big Momma is niet opgewassen tegen het baantje van kinderjuffrouw in het huishouden van de verdachte.
Het huishouden bestaat uit Tom (Mark Moses) en Leah Fuller (Emily Procter) en hun drie kinderen Molly, Carrie en Andrew. Big Momma heeft haar handen vol aan de kinderen en moet in de tussentijd het onderzoek naar de verdachte voortzetten. Dat doet ze op geheel eigen wijze.
Voor dit vervolg keerde maar drie acteurs terug uit het origineel: Martin Lawrence, Nia Long en Jascha Washington.
Na Big Momma’s House 2 volgde nog een derde deel: Big Momma’s: Like Father, Like Son. Daarin keert alleen Lawrence terug. Long en Washington sloegen een aanbod om nog eens mee te doen allebei af.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'
09:20Speelschema Oranje op het WK voetbal 2026: wanneer speelt Nederland?