TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Henri Charrière (Charlie Hunnam) zal de eerste zijn die toegeeft dat hij zich niet altijd aan de wet houdt. Hij verdient zijn brood als kluiskraker, dat zegt op zich al genoeg.
Maar een moord plegen? Dat zou hij niet eens kunnen.
Toch wordt hij in Papillon – onterecht dus – veroordeeld voor de moord op zijn vrouw. Henri belandt op het beruchte gevangeniseiland Duivelseiland.
Daar maakt hij kennis met een medegevangene: vervalser Louis Dega (Rami Malek). Ze raken bevriend.
Al snel sluiten ze een deal. Als Charrière hem beschermt tegen de gevaren van en het harde leven in de gevangenis, helpt Dega hem van Duivelseiland te ontsnappen.
Klinkt dat verhaal je bekend in de oren? Dat kan kloppen.
Papillon is een remake van de gelijknamige filmklassieker uit 1973. In die film speelt Steve McQueen de rol van Henri Charrière, op wiens memoires Papillon is gebaseerd.
Dustin Hoffman speelt in de versie uit 1973 de rol van Louis Dega.
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Wilfred Genee: 'Merel Ek is ordinair maar jij bent dat niet'
12:33Joop van den Ende: 'Dit beloofde ik Rob de Nijs tijdens zijn laatste dagen'
11:07Zien: Salar, Noah, Jessica, Lisa en Thomas uit De Bondgenoten wagen zich aan De Kwis met Ballen
10:56NET5 dropt 12 BN'ers op een eiland in nieuwe realityshow A.S.S. Anti Survival Show
10:00De tv-aanraders van René Bogaart: 'Oos Kesbeke vind ik geweldig'