TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In Suicide Squad was ze nog ’het liefje van Joker’, nu heeft Harley Quinn (Margot Robbie) haar eigen film. In een verhaal vol tijdssprongen en voice-overs neemt Harley de kijker mee in haar leven na de breuk met Gothams gevaarlijkste clown.
Nu ze zijn bescherming niet meer geniet is geen mens meer bang voor haar, zoveel is al snel duidelijk. Dat is niet haar enige probleem: schurk Roman Sionis (Ewan McGregor) gaat achter een jong meisje aan dat een waardevolle diamant zou hebben ingeslikt.
Harley hoeft hem in Birds of Prey niet in haar eentje te stoppen. Ze krijgt hulp van Huntress (Mary Elizabeth Winstead), Black Canary (Jurnee Smollet) en Renee Montoya (Rosie Perez), vrouwen die allemaal hun eigen redenen hebben om Sionis aan te willen pakken.
Dat levert een kleurrijke, hyperactieve en behoorlijk gewelddadige mix van komedie en superheldenfilm op. Wie goed oplet zit snufjes Kill Bill, een beetje John Wick en zelfs elementen uit romcoms als (500) Days of Summer.
In Birds of Prey heeft Harley Quinn een hyena als huisdier. In een interview met Graham Norton vertelde Margot Robbie dat het oorspronkelijke plan was om een echte, getrainde, hyena te gebruiken.
Dat ging om een bijzondere reden niet door. Trainers vertelden dat hyena's heel erg territoriaal zijn.
Voor de film zou dat betekenen dat de crew sets waar de hyena in gelopen had na de opnames niet meer zouden kunnen gebruiken. Als ze dat wel zouden doen, zou het beest aanvallen om zijn territorium te verdedigen.
De oplossing was simpel: Harleys huisdierhyena is geanimeerd.
De TV van gisteren: Bijna 700.000 kijkers zien Sandra ‘nee’ zeggen in Married at First Sight
22:03Veel kritiek, maar óók begrip voor Sandra onder RTL 4-kijkers van MAFS: 'Groot gelijk'
15:08Na Beau is ook Humberto boos op Renze
14:18Verrassing! Sterren op het Doek gaat toch door
11:50Deze deelnemers zie je terug in de halve finale van The Voice of Holland