Wesley Snipes hakt vrolijk verder
De eerste Blade-film was zo’n succes, dat Wesley Snipes in Blade II nogmaals in de huid van de vampierjagende halfvampier kruipt.
Blade II
In Blade II krijgt Blade te maken met een hele nieuwe bedreiging: de reapers. Dit clubje langtandig tuig is niet alleen te porren voor een stevige slok mensenbloed, maar zet ook geregeld de tanden in medevampiers.
Hun bloeddorst is onverzadigbaar. Aan Blade de taak om hen definitief het graf in te helpen.
Daarbij werkt Blade weer samen met zijn oude maat Whistler (Kris Kristofferson) en wapenexpert Scud (Norman Reedus). Omdat de reapers een gevaar zijn voor mens én vampier werkt het drietal deze keer zelfs samen met vampiers.
Wesley Snipes
Wesley Snipes was dolblij dat hij in Blade II weer de rol van halfvampier Blade kon spelen:
"Ik hou van deze rol. Het is voor een acteur leuk om skills te testen in een vervolg, om de kijken of je kan voortbouwen op iets wat je eerder hebt gedaan."
Dus is het voor Snipes extra lekker dat er nog een derde Blade-film kwam, Blade: Trinity.

Alles over Pathé Thuis

Geef je mening in het TVgids.nl kijkerspanel

Formule 1 volg je hier

Knokken geblazen: de beste actiefilms
Tips voor jou
Gerelateerd nieuws

Ewan McGregor en Scarlett Johansson op de vlucht in The Island

Nicolas Cage is des duivels in actiefilm Ghost Rider

Andrew Garfield bestrijdt het kwaad in The Amazing Spider-Man

Jean-Claude Van Damme vecht voor een goed doel in Lionheart

Jet Li gaat naar Parijs in Kiss of the Dragon
