TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De afgelopen jaren was Mel Gibson meer in het nieuws om de fratsen die hij uithaalt dan om zijn filmrollen. Met Blood Father probeerde hij daar verandering in te brengen. Hij had geen betere film kunnen uitkiezen.
Hoezo? Omdat hij een man speelt die veel fouten heeft gemaakt en nu zijn leven wil beteren.
Ex-crimineel John Link (Gibson) heeft in zijn leven meer kwaad gedaan dan goed. Nu vindt hij het tijd om die fouten recht te zetten.
Hij krijgt in Blood Father inderdaad de mogelijkheid om voor de verandering iets goeds te doen, maar niet op de manier die hij voor ogen had.
John ontdekt namelijk dat zijn dochter Lydia (Erin Moriarty), met wie hij al jaren geen contact meer heeft, een stel gevaarlijke drugsdealers achter zich aan heeft.
Als hij haar kan redden, slaat hij twee vliegen in één klap: hij maakt een goede beurt bij Lydia én hij geeft een stel criminelen het nakijken. Dat is lekker karmapunten scoren.
Tenminste, als Lydia een beetje wil meewerken. Ze mag dan wel minderjarig zijn, Links dochter heeft in Blood Father een aardje naar haar vaartje.
Ze is niet voor één gat te vangen. Bovendien is ze minstens even koppig als haar vader.
Dat zorgt voor het nodige vuurwerk. Niet alleen tussen Link, Lydia en de criminelen, maar ook tussen vader en dochter. Verwacht dus geen zoetsappige vader-dochtermomentjes in deze actiefilm.
Partnerbijdrage
Dit weten we tot nu toe over het vijfde seizoen van Dag & Nacht
12:30Vanaf wanneer is het tweede seizoen van Zussen te zien?
11:52Tobias Camman deelt emotionele post na laagste cijfer ooit in Het Perfecte Plaatje op Reis
11:13Beau vertrekt, maar Anouk blijft: kijkers De Bondgenoten gaan los
10:19Estavana Polman hint op Beter Laat Dan Nooit-versie met Wilfred, Johan en René