TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In dit speelfilmregiedebuut van Dave Wilson, die vooral gespecialiseerd is in special effects en camerawerk, stapt spierbundel Diesel in de huid van comicbookpersonage Ray Garrison.
Garrison sterft als marinier, maar wordt door geavanceerde technologie van een machtig bedrijf alsnog tot leven gewekt. Hij ontwaakt als superheld Bloodshot, die sterker is en sneller dan ooit van zijn wonden geneest met behulp van minuscule robots in zijn lichaam die alles oplossen. Er is ook een keerzijde: het bedrijf heeft nu de controle over Bloodshots lichaam, herinneringen en diens geest. Krijgt Garrison de regie over zijn leven ooit nog terug?
Begin jaren 90 verscheen Bloodshot voor het eerst in een van de comics uit de stal van Valiant Comics, waarna de antiheld al snel een eigen, succesvolle reeks kreeg.
Er is een aardige hussel met accenten gedaan in Bloodshot. Acteur Lamorne Morris is Amerikaans, maar heeft in de film een Brits accent. Toby Kebbell is juist Brits, maar die heeft in de film een Australisch accent. Om het rondje af te maken doet de Australische Guy Pearce een Amerikaans accent.
Video: Gerard Joling licht tipje van de sluier op over opnames Casa di Beau
10:22De opnames van Love Island VIPS lijken begonnen: deze speculaties doen de ronde
10:00Dit zijn de tv-aanraders van Woeste Grond-actrice Peggy Vrijens: 'Deze serie vond ik geweldig gemaakt'
09:36Video: Maxime Meiland over plannen bij RTL: ‘Mensen gaan verrast zijn’
09:22Alles wat we weten over het vierde seizoen van Dag & Nacht