TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In dit speelfilmregiedebuut van Dave Wilson, die vooral gespecialiseerd is in special effects en camerawerk, stapt spierbundel Diesel in de huid van comicbookpersonage Ray Garrison.
Garrison sterft als marinier, maar wordt door geavanceerde technologie van een machtig bedrijf alsnog tot leven gewekt.
Hij ontwaakt als superheld Bloodshot, die sterker is en sneller dan ooit van zijn wonden geneest met behulp van minuscule robots in zijn lichaam die alles oplossen.
Er is ook een keerzijde: het bedrijf heeft nu de controle over Bloodshots lichaam, herinneringen en diens geest. Krijgt Garrison de regie over zijn leven ooit nog terug?
Begin jaren 90 verscheen Bloodshot voor het eerst in een van de comics uit de stal van Valiant Comics, waarna de antiheld al snel een eigen, succesvolle reeks kreeg.
Er is een aardige hussel met accenten gedaan in Bloodshot. Acteur Lamorne Morris is Amerikaans, maar heeft in de film een Brits accent.
Toby Kebbell is juist Brits, maar die heeft in de film een Australisch accent. Om het rondje af te maken doet de Australische Guy Pearce een Amerikaans accent.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Flikken Maastricht duikt met afscheid van Floris Wolfs onder de miljoen
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Najib Amhali: 30 jaar on stage, The Naked Gun 2 1/2: The Smell of Fear
18:53Maandag in emotionele aflevering Kopen Zonder Kijken: 'Ik wil niet verhuizen, maar het moet wel'
16:02Valerio Zeno doet open sollicitatie voor Het Perfecte Plaatje
14:26'Cabaretière Martine Sandifort krijgt een eigen documentaire bij de NPO'