TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
George Jung groeit in de jaren 50 op in armoede. Dat vindt hij maar niks, dus als George (Johnny Depp) volwassen is, wil hij zo veel mogelijk geld verdienen.
Hij begint met het verkopen in wiet en hasj. In het Californië van de jaren 60 is dat goede handel. Tot George wordt opgepakt en in de gevangenis belandt. Achter de tralies maakt hij kennis met cocaïne en als hij weer vrijkomt stort hij zich op de handel in het witte goedje.
Dat blijkt een gouden zet: in de jaren 70 beheerst Jung zo’n beetje de hele cocaïnehandel in Amerika en onderhoudt hij contacten met de beruchte Colombiaanse drugsbaron Pablo Escobar. Probleem is wel dat George zelf niet van zijn handelswaar af kan blijven.
Blow is het sterkst als de film laat zien dat de belangrijke drugsdealer George Jung boven alles gewoon een mens is.
Om zich voor te bereiden op de rol interviewde Johnny Depp George Jung in de gevangenis. Ook moest hij heel wat snuiven voor Blow, dus het is maar goed dat Depp niet lactose-intolerant is: de nepcocaïne in de film is melkpoeder.
VTwonen Weer Verliefd op je Huis ondergaat een aantal veranderingen
11:25Beste Zangers 2026 sluit het seizoen af in het theater
11:20SBS6 zendt op Tweede Kerstdag een kersteditie van The Winner Takes It All uit
10:59KIJK komt met korte ziekenhuisserie met Thijs Boermans en Carolien Spoor
10:25Op deze datum start het zesde seizoen van The Tribute: Battle of the Bands