TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
George Jung groeit in de jaren 50 op in armoede. Dat vindt hij maar niks, dus als George (Johnny Depp) volwassen is, wil hij zo veel mogelijk geld verdienen.
Hij begint met het verkopen in wiet en hasj. In het Californië van de jaren 60 is dat goede handel. Tot George wordt opgepakt en in de gevangenis belandt. Achter de tralies maakt hij kennis met cocaïne en als hij weer vrijkomt stort hij zich op de handel in het witte goedje.
Dat blijkt een gouden zet: in de jaren 70 beheerst Jung zo’n beetje de hele cocaïnehandel in Amerika en onderhoudt hij contacten met de beruchte Colombiaanse drugsbaron Pablo Escobar. Probleem is wel dat George zelf niet van zijn handelswaar af kan blijven.
Blow is het sterkst als de film laat zien dat de belangrijke drugsdealer George Jung boven alles gewoon een mens is.
Om zich voor te bereiden op de rol interviewde Johnny Depp George Jung in de gevangenis. Ook moest hij heel wat snuiven voor Blow, dus het is maar goed dat Depp niet lactose-intolerant is: de nepcocaïne in de film is melkpoeder.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
20:31Dit is de startdatum van het tweede seizoen van De Hanslers
20:10Dit zijn de acht eigenaren van het zesde seizoen van B&B Vol Liefde
19:57Dit is de cast van de nieuwe Baantjer-serie
16:37Vriend van veelbesproken Anouk uit De Bondgenoten laat via Mercedes van zich horen