TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Twee jaar later heeft Miles (Martin Lawrence) zijn straf uitgezeten. Als hij uit de gevangenis komt, gaat hij meteen naar het pand waar hij de buit twee jaar geleden heeft verstopt.
Probleempje: daar huist tegenwoordig een politiebureau. Hoe komt Miles nu bij zijn diamant?
Daar heeft hij in Blue Streak wel een plannetje voor: de juwelendief doet zich gewoon voor als agent. Zo kan hij ongemerkt het politiebureau binnenwandelen, de buit binnenhalen en fluitend weer naar buiten lopen.
Dat klinkt te simpel om waar te zijn, en al snel blijkt dat het ook helemaal niet zo makkelijk is.
Miles is zo overtuigend als politieman dat hij een partner krijgt toegewezen. Met deze Carlson (Luke Wilson) in zijn kielzog maakt Miles nog promotie ook.
Ondertussen is de crimineel die Miles er twee jaar geleden inluisde nog steeds op vrije voeten. Deze Deacon (Peter Greene) is al die tijd op zoek geweest naar de diamant.
Hij houdt Miles na zijn vrijlating goed in de gaten: wie weet leidt hij hem naar de schat!
Lukt het Miles zijn dekmantel vol te houden? En wie is er eerder bij de diamant, hij of Deacon? Je ziet het in Blue Streak.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Shelly Sterk valt in de smaak bij VI-kijkers: 'Zo doe je dat bij de mannen'
10:11Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje