TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Stand-upcomedian Jandino Asporaat speelde diverse typetjes in zijn sketchshow De Dino show. Die bleken zo populair dat ze een eigen film kregen: Bon Bini Holland.
In dit vervolg zijn al die populaire typetjes terug. En Jandino heeft een paar nieuwe personages bedacht.
Bon Bini Holland 2 draait, net als zijn voorganger, vooral om Robertico (Jandino Asporaat). Hij is er nu eindelijk klaar voor om zijn liefje Noëlla (Liliana de Vries) ten huwelijk te vragen. Net als hij daar de moed voor bij elkaar heeft geraapt, vertrekt ze naar Nederland om voor haar vader te zorgen. En ze vertelt meteen dat ze toe is aan een pauze in hun relatie. Daar laat Robertico zich niet door uit het veld slaan. Hij reist Noëlla achterna, vastbesloten om haar terug te winnen.
Net als in de eerste film speelt Jandino Asporaat in Bon Bini Holland 2 weer een hele rits rollen. Als een soort polderversie van Eddie Murphy switcht Asporaat soepel van Robertico naar FC Kip-medewerkster Judeska.
Daarnaast speelt hij ook nog de vertrouwde typetjes Gerrie, Radjesh en Sydney. Ook achter het nieuwe personage Ahmet gaat Jandino zelf schuil.
Bon Bini Holland 2 is op donderdag 26 december 2024 om 16:55 uur te zien op RTL 7.
Daan Alferink wordt jurylid in De Slimste Mens België
10:53StukTV maakt nieuw programma voor Videoland
10:35Reünie B&B Vol Liefde: dates van Dick maken vlak voor opnames deze opvallende video
10:16Linda de Mol onthult waarom Briljante Breinen bij RTL te zien is en niet bij SBS
07:41De TV van gisteren: RTL Boulevard trekt veel kijkers met onthulling Astrid Holleeder