TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De Bon Bini Holland-franchise, het geesteskind van Jandino Asporaat, trekt al jaren volle zalen.
Na een Judeska-uitstapje in Bon Bini: Judeska in da House keert Robertico weer terug als hoofdpersonage. Hij wordt dit keer per abuis aangezien als baas van FC Kip. Een Amerikaanse fastfoodgigant wil het Rotterdamse kiprestaurant overnemen en Robertico is verliefd op een van de advocaten die deze deal maakt. De leugen levert Robertico en z’n bonte kliek een reis naar New York op, waar uiteraard van alles misloopt.
Er wordt aardig gespeeld met racistische vooroordelen, waarbij niemand wordt ontzien. In het spervuur van grollen valt er soms te lachen, maar jeetje, het is wel héél plat allemaal. Asporaats typetjes kwamen echt beter uit de verf als FC Kip-sketches in De Dino show.
Voor wie niet genoeg kan krijgen van de Bon Bini-films is er goed nieuws: de opvolger van Bon Bini Holland 3 is al uit. In Bon Bini: Bangkok Nights draait het verhaal weer om Judeska. Ze sluit een lening af bij de onbetrouwbare zakenman Lo Pei Chan. Daardoor dreigt ze F.C. Kip kwijt te raken. Om de problemen op te lossen moet ze naar, je raadt het nooit, Bangkok.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Strijders, Hazes & Hoogkamer: Tot uw dienst, Pirates of the Caribbean: At World's End
11:26Welmoed Sijtsma 'blij' voor Bert Huisjes na vertrek bij Omroep WNL
10:49Hilariteit om ongefilterde Chantal Janzen bij puntentelling Songfestival
10:03De TV van gisteren: 3,5 miljoen kijkers zien spannende Songfestival-finale, maar geen Céline Dion
09:17Van zenuwslopende puntentelling tot shout-out naar Joost Klein: opvallende momenten van finale Songfestival 2025