TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De Bon Bini Holland-franchise, het geesteskind van Jandino Asporaat, trekt al jaren volle zalen.
Na een Judeska-uitstapje in Bon Bini: Judeska in da House keert Robertico weer terug als hoofdpersonage. Hij wordt dit keer per abuis aangezien als baas van FC Kip. Een Amerikaanse fastfoodgigant wil het Rotterdamse kiprestaurant overnemen en Robertico is verliefd op een van de advocaten die deze deal maakt. De leugen levert Robertico en z’n bonte kliek een reis naar New York op, waar uiteraard van alles misloopt.
Er wordt aardig gespeeld met racistische vooroordelen, waarbij niemand wordt ontzien. In het spervuur van grollen valt er soms te lachen, maar jeetje, het is wel héél plat allemaal. Asporaats typetjes kwamen echt beter uit de verf als FC Kip-sketches in De Dino show.
Voor wie niet genoeg kan krijgen van de Bon Bini-films is er goed nieuws: de opvolger van Bon Bini Holland 3 is al uit. In Bon Bini: Bangkok Nights draait het verhaal weer om Judeska. Ze sluit een lening af bij de onbetrouwbare zakenman Lo Pei Chan. Daardoor dreigt ze F.C. Kip kwijt te raken. Om de problemen op te lossen moet ze naar, je raadt het nooit, Bangkok.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit