TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De Bon Bini Holland-franchise, het geesteskind van Jandino Asporaat, trekt al jaren volle zalen.
Na een Judeska-uitstapje in Bon Bini: Judeska in da House keert Robertico weer terug als hoofdpersonage. Hij wordt dit keer per abuis aangezien als baas van FC Kip. Een Amerikaanse fastfoodgigant wil het Rotterdamse kiprestaurant overnemen en Robertico is verliefd op een van de advocaten die deze deal maakt. De leugen levert Robertico en z’n bonte kliek een reis naar New York op, waar uiteraard van alles misloopt.
Er wordt aardig gespeeld met racistische vooroordelen, waarbij niemand wordt ontzien. In het spervuur van grollen valt er soms te lachen, maar jeetje, het is wel héél plat allemaal. Asporaats typetjes kwamen echt beter uit de verf als FC Kip-sketches in De Dino show.
Voor wie niet genoeg kan krijgen van de Bon Bini-films is er goed nieuws: de opvolger van Bon Bini Holland 3 is al uit. In Bon Bini: Bangkok Nights draait het verhaal weer om Judeska. Ze sluit een lening af bij de onbetrouwbare zakenman Lo Pei Chan. Daardoor dreigt ze F.C. Kip kwijt te raken. Om de problemen op te lossen moet ze naar, je raadt het nooit, Bangkok.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6
08:36Undercover in Nederland verhuist naar de maandagavond en is vanaf deze datum weer te zien
08:17Dit is de startdatum van Een Vergetelijk Mooie Reis met Paul de Leeuw