TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Robertico (Asporaat) verdient de kost met het verhuren van vakantievilla's op Curaçao. Alleen: die villa's zijn helemaal niet van hem.
Zolang niemand ontdekt wat Robertico doet, maakt dat niet veel uit. Mooi dat het niet lang duurt voordat Robertico de verkeerde belazert: een gevaarlijke crimineel.
Om zich het vege lijf te redden, moet Robertico naar Nederland vluchten.
Hij trekt tijdelijk bij zijn tante Judeska (ook Asporaat) in. Via haar vindt hij ook een baantje: Robertico kan net als zijn 'onbeskofte' tante aan de slag bij kiprestaurant FC Kip.
Werken bij FC Kip is allemaal leuk en aardig, maar Robertico droomt van het grote geld. Dus probeert hij Nederlandse zakenmannen voor zijn karretje te spannen.
Gaat het hem lukken die grote slag te slaan? En wat gebeurt er met de mooie Noëlle (Liliane de Vries)? Je ziet het in Bon Bini Holland.
Jandino en zijn typetjes doen het goed bij het publiek: ruim een half miljoen mensen kochten een kaartje voor Bon Bini Holland.
Fans van de film konden vorig jaar hun lol weer op in de bioscoop: op 13 december 2018 ging Bon Bini Holland 2 in première.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
07:48De TV van gisteren: WK-wedstrijden trekken opnieuw veel kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 29 juni t/m donderdag 2 juli 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, Robin Hood
22:08Kijkers genieten van make-over in Huizenruilers: 'Eindelijk een eigen slaapkamer'