TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Robertico (Asporaat) verdient de kost met het verhuren van vakantievilla's op Curaçao. Alleen: die villa's zijn helemaal niet van hem.
Zolang niemand ontdekt wat Robertico doet, maakt dat niet veel uit. Mooi dat het niet lang duurt voordat Robertico de verkeerde belazert: een gevaarlijke crimineel.
Om zich het vege lijf te redden, moet Robertico naar Nederland vluchten.
Hij trekt tijdelijk bij zijn tante Judeska (ook Asporaat) in. Via haar vindt hij ook een baantje: Robertico kan net als zijn 'onbeskofte' tante aan de slag bij kiprestaurant FC Kip.
Werken bij FC Kip is allemaal leuk en aardig, maar Robertico droomt van het grote geld. Dus probeert hij Nederlandse zakenmannen voor zijn karretje te spannen.
Gaat het hem lukken die grote slag te slaan? En wat gebeurt er met de mooie Noëlle (Liliane de Vries)? Je ziet het in Bon Bini Holland.
Jandino en zijn typetjes doen het goed bij het publiek: ruim een half miljoen mensen kochten een kaartje voor Bon Bini Holland.
Fans van de film konden vorig jaar hun lol weer op in de bioscoop: op 13 december 2018 ging Bon Bini Holland 2 in première.
Partnerbijdrage
De feestdagen worden dit jaar extra bijzonder op BBC NL. Met nieuwe kerstspecials van Death in Paradise, Beyond Paradise en Call the Midwife staat de zender garant voor spanning, warmte en ontroering.
Vanavond op TV: Het Kerst Muziekgala 2025, Medisch Centrum West, Anaconda
00:01Advent dag 23 | Win 1 van de 3 boeken van Ewout van Ewout Genemans
22:05Dit zijn de 12 potentiële deelnemers van B&B Vol Liefde 2026
19:54Onderbroeken tellen en dozen stapelen: Een Huis Vol begint weer vertrouwd chaotisch
19:31Martijn Krabbé geeft openhartig interview in seizoensafsluiter RTL Tonight