TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Roy Pulver (Frank Grillo) komt gewelddadig aan zijn eind, iedere dag opnieuw.
Hij valt steevast ten prooi aan een of meerdere huurmoordenaars. De volgende ochtend begint alles weer van voor af aan; het is alsof hij een computergame speelt waarin het hem maar niet lukt een level verder te komen. Roy weet niet waarom zijn belagers het op hem gemunt hebben of wie hun opdrachtgever is, maar hij is vastberaden het uit te vinden.
Iedere poging die hij doet, brengt hem een stapje dichter bij de waarheid. Zo ontdekt hij langzaamaan ook welke rol zijn ex (Naomi Watts) in het geheel speelt. Dat alles maakt Boss Level tot een vermakelijke en extreem gewelddadige variant op Groundhog Day, vol verwijzingen naar computerspellen, films en – opvallend genoeg – Egyptische mythologie.
Tijdens een potje knokken met Mel Gibson in Boss Level kreeg Frank Grillo een behoorlijke klap in zijn gezicht. Gibson had per ongeluk zijn kaak uit de kom geslagen Als een echte actieheld liet Grillo zich daar niet door stoppen. Pas acht uur later, na de opnames, werd zijn kaak weer goed gezet.
Giel de Winter heeft goed nieuws voor de fans van Het Jachtseizoen: Most Wanted
13:12Video: Familie Jelies overspoeld met reacties na eerste aflevering Jelies & Gnodde: Grote Gezinnen Emigereren
13:00RTL laat William Rutten en Humberto Tan in verwarring achter: 'Een groot mysterie'
10:42De aanmeldingen stromen binnen voor het nieuwe seizoen van The Voice of Holland
10:30Robert uit De Bondgenoten is helemaal klaar met de nieuwkomers: 'Imbecielen'