TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Roy Pulver (Frank Grillo) komt gewelddadig aan zijn eind, iedere dag opnieuw.
Hij valt steevast ten prooi aan een of meerdere huurmoordenaars. De volgende ochtend begint alles weer van voor af aan; het is alsof hij een computergame speelt waarin het hem maar niet lukt een level verder te komen. Roy weet niet waarom zijn belagers het op hem gemunt hebben of wie hun opdrachtgever is, maar hij is vastberaden het uit te vinden.
Iedere poging die hij doet, brengt hem een stapje dichter bij de waarheid. Zo ontdekt hij langzaamaan ook welke rol zijn ex (Naomi Watts) in het geheel speelt. Dat alles maakt Boss Level tot een vermakelijke en extreem gewelddadige variant op Groundhog Day, vol verwijzingen naar computerspellen, films en – opvallend genoeg – Egyptische mythologie.
Tijdens een potje knokken met Mel Gibson in Boss Level kreeg Frank Grillo een behoorlijke klap in zijn gezicht. Gibson had per ongeluk zijn kaak uit de kom geslagen Als een echte actieheld liet Grillo zich daar niet door stoppen. Pas acht uur later, na de opnames, werd zijn kaak weer goed gezet.
De TV van gisteren: Nederlandse kijker laat alles zonder voetbal links liggen
08:09Eddy Zoëy deelt details opzet nieuw RTL-zomerprogramma Nederland met vakantie
08:02Estavana Polman te saai voor eigen reallifesoap: ‘We liggen een beetje op de bank samen’
07:58RTL geeft uitsluitsel over terugkeer vrijdageditie GTST
06:47Vanavond op TV: Beck, Herdenking Srebrenica, Deuce Bigalow: Male Gigolo