TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De eerste samenwerking tussen de grote komieken Steve Martin en Eddie Murphy heeft een grappige, pretentieloze komedie opgeleverd die leuker wordt naarmate het plot onwaarschijnlijker wordt.
De totaal mislukte producent van derderangshorrorfilms Bobby Bowfinger (Martin) denkt dat hij een meesterlijk talent is, terwijl hij de slechtste ideeën heeft die je kunt bedenken. Hij heeft een waanzinnig plot bedacht voor zijn nieuwste film die hij zelf wil regisseren: buitenaardse wezens veroveren de wereld in de vorm van regendruppels.
Hij wil de over het paard getilde actieheld Kit Ramsey (Murphy) in de hoofdrol, maar die weigert. Maar dat houdt Bowfinger niet tegen. Bowfinger filmt Ramsey zonder dat hij het weet vanuit de bosjes, terwijl hij zijn mensen vertelt dat Kit buitengewoon cameraschuw is. Maar de bijgelovige Ramsey draait volledig door wanneer B-acteurs hem op de gekste momenten belagen.
Eddie Murphy speelt in Bowfinger twee rollen. Het was niet de eerste keer dat hij meerdere personages in een film op zich nam en ook niet de laatste keer.
Met ‘maar’ twee rollen in Bowfinger deed de acteur het eigenlijk rustig aan: in Vampire in Brooklyn en Norbit speelde hij er drie, in Coming to America zelfs vier en in The Nutty Professor en Nutty Professor II: The Klumps was hij als maar liefst zeven personages te zien.
Dit zijn de eerste beelden van Los Het Op! en deze BN'ers zien we in aflevering 1
15:42Housewife of Amsterdam-Maria Tailor na twee nachten ontslagen uit het ziekenhuis
14:13Erik van Looy reageert op onverwachte hit: 'Misschien zien ze het verschil niet'
13:08Esther uit B&B Vol Liefde kreeg heftig nieuws na opnames: 'Ik heb geen idee hoe de toekomst eruitziet'
12:01Opnames nieuw seizoen Tonnano afgerond, gaat kijkers volgens Achmed Akkabi 'omverblazen'