TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In die twaalf jaar is er behoorlijk wat gebeurd in het leven van Bridget Jones (Renée Zellweger).
Dacht Bridget in The Edge of Reason nog dat Mark Darcy (Colin Firth) haar prins op het witte paard was, In Bridget Jones’s Baby blijkt dat toch niet helemaal te kloppen. Het ‘droomkoppel’ is uit elkaar. Geen sprookjeshuwelijk voor Bridget dus vooralsnog. Daar laat ze zich niet door uit het veld slaan: Bridget heeft fijne vrienden en een succesvolle carrière. En ze mag dan wel in de veertig zijn, ze kan nog steeds een aardig potje feesten.
Op een festival loopt ze de Amerikaan Jack (Patrick Dempsey) tegen het lijf. Hij is alles wat Mark niet is. Na een onstuimige nacht met hem ontdekt Bridget dat ze zwanger is. Maar wie is de vader van Bridget Jones’s Baby? Jack? Of toch Mark?
De makers van Bridget Jones’s Baby bedachten een leuk trucje om het antwoord op die vraag geheim te houden. Ze filmden drie verschillende eindes voor de film. Zelfs de hoofdrolspelers wisten bij de feestelijke première van de film niet welke ontknoping ze te zien zouden krijgen.
Bridget Jones's Baby zie je op zaterdag 28 december 2024 vanaf 21:50 uur op NET5.
Video: Vincent Croiset en Tina de Bruin geven elkaar het jawoord
09:00De Bevers gaan naar het grote doek: eerste bioscoopfilm aangekondigd
08:17De TV van gisteren: Kijkers enthousiast over rol van Georgina Verbaan in Dag & Nacht
06:00Het tweede seizoen van Hakken over de Sloot zie je nu bij Prime Video
21:34Dit zijn de finalisten van De Slimste Mens 2026