TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In die twaalf jaar is er behoorlijk wat gebeurd in het leven van Bridget Jones (Renée Zellweger).
Dacht Bridget in The Edge of Reason nog dat Mark Darcy (Colin Firth) haar prins op het witte paard was, In Bridget Jones’s Baby blijkt dat toch niet helemaal te kloppen. Het ‘droomkoppel’ is uit elkaar. Geen sprookjeshuwelijk voor Bridget dus vooralsnog. Daar laat ze zich niet door uit het veld slaan: Bridget heeft fijne vrienden en een succesvolle carrière. En ze mag dan wel in de veertig zijn, ze kan nog steeds een aardig potje feesten.
Op een festival loopt ze de Amerikaan Jack (Patrick Dempsey) tegen het lijf. Hij is alles wat Mark niet is. Na een onstuimige nacht met hem ontdekt Bridget dat ze zwanger is. Maar wie is de vader van Bridget Jones’s Baby? Jack? Of toch Mark?
De makers van Bridget Jones’s Baby bedachten een leuk trucje om het antwoord op die vraag geheim te houden. Ze filmden drie verschillende eindes voor de film. Zelfs de hoofdrolspelers wisten bij de feestelijke première van de film niet welke ontknoping ze te zien zouden krijgen.
Bridget Jones's Baby zie je op zaterdag 28 december 2024 vanaf 21:50 uur op NET5.
Roxeanne Hazes over The Passion: 'Het is echt op mijn lijf geschreven'
13:07Dit zijn de eerste beelden van De Bachelorette
12:16Arrie en Simoon uit Ik Vertrek na pittig jaar: 'Van de ene op de andere dag stond alles stil'
11:09Albert Verlinde reageert op speculaties over terugkeer naar Vandaag Inside
10:41Edson da Graça verbaast zich erover dat elke BN'er een documentaire krijgt