TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Billy Taggart (Mark Wahlberg) werkt sinds zijn ontslag bij de politie als privédetective. De zaken die hij doet hebben meestel weinig om het lijf.
Dat verandert als een grote naam hem benadert: de New Yorkse burgemeester Hostetler (Russell Crowe). Hij vraagt Billy in Broken City uit te zoeken of zijn vrouw Cathleen (Catherine Zeta-Jones) vreemdgaat.
Billy gaat aan de slag en ontdekt al snel dat Cathleen inderdaad een scheve schaats rijdt. Ze heeft een affaire met Paul Andrews (Kyle Chandler).
De detective vindt ook nog andere onkiese zaken: de bewijzen dat de burgemeester vuile spelletjes speelt stapelen zich op.
Als niet veel later het lijk van Cathleens minnaar opduikt, raakt Taggart tegen zijn wil verstrikt in een web van politieke corruptie, vastgoedschandalen en smeergeld.
Omdat Mark Wahlberg een van de producenten van Broken City is, was het niet de planning dat hij ook een rol in de film zou spelen. Dat veranderde toen Michael Fassbender bedankte voor de rol van Taggart. In plaats van nog een castingronde te houden, besloot Wahlberg die rol toch maar zelf te gaan spelen.
Danny de Munk blikt in De Reünie terug op heftige scène uit Ciske de Rat: 'Dat kwam keihard binnen'
11:57Zien: Winston Gerschtanowitz verrast eigen geluidsman met geldprijs van de Postcode Loterij
10:20Nikkie de Jager scoort nieuwe tv-klus: 'Ik heb Carlo Boszhards baan gestolen'
09:59Malou Petter stapt definitief over naar AVROTROS: 'Ongelofelijk blij'
09:38Maxime Meiland eerlijk: mist ze Chateau Meiland nu al?