TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Sonne heeft een traumatische jeugd achter de rug. Inmiddels heeft ze haar leven weer aardig op de rails.
Haar zangcarrière loopt aardig en zelf is ze ook niet bepaald ongelukkig. Haar leven verandert als haar zus plotseling overlijdt.
Sonne (Abbey Hoes) neemt in Buiten is het feest haar nichtje – het dochtertje van haar zus dus – in huis. Niet veel later verschijnt de biologische vader van het meisje: hij eist de voogdij over zijn dochter op.
Dat wil Sonne koste wat kost voorkomen: deze Kees (Eelco Smits) heeft haar in het verleden veel leed berokkend. Ze wil de kleine Lotte (Roosmarijn van der Hoek) tegen hem beschermen.
Dat mondt uit in een rechtszaak. Om haar nichtje te beschermen moet Sonne voor de rechter vertellen over haar traumatische jeugd.
Buiten is het feest is een verfilming van het boek Maar buiten is het feest van Arthur Japin. Die zoog het verhaal niet uit zijn duim.
De schrijver liet zich voor zijn boek inspireren door het levensverhaal van Karin Bloemen. De cabaretière en zangeres had in haar jeugd te maken met misbruik in haar familiekring.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'