TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Sonne heeft een traumatische jeugd achter de rug. Inmiddels heeft ze haar leven weer aardig op de rails.
Haar zangcarrière begint te lopen en zelf is ze ook niet bepaald ongelukkig. Haar leven verandert als haar zus plotseling overlijdt.
Sonne (Abbey Hoes) neemt inBuiten Is het Feest haar nichtje – het dochtertje van haar zus dus – in huis. Niet veel later verschijnt de biologische vader van het meisje: hij eist de voogdij over zijn dochter op.
Dat wil Sonne koste wat kost voorkomen: deze Kees (Eelco Smits) heeft haar in het verleden veel leed berokkend. Ze wil de kleine Lotte (Roosmarijn van der Hoek) tegen hem beschermen.
Dat mondt uit in een rechtszaak. Om Lotte te beschermen moet Sonne voor de rechter vertellen over haar traumatische jeugd.
Buiten Is het Feest is een verfilming van het boek Maar buiten is het feest van Arthur Japin. Die zoog het verhaal niet uit zijn duim.
De schrijver liet zich voor zijn boek inspireren door het levensverhaal van Karin Bloemen. De cabaretière en zangeres had in haar jeugd te maken met misbruik in haar familiekring.
Snel, hard en zonder genade: stream nu Rippers bij Videoland
20:07Bram en Esra uit B&B Vol Liefde hebben groot liefdesnieuws
15:36Freek Vonk gebeten door een krokodil tijdens opnames Freeks Wilde Wereld
14:53Op deze datum zie je het nieuwe seizoen van Het Echte Leven in de Dierentuin
14:15De deelnemers van het derde seizoen van Het Jachtseizoen: Most Wanted zijn bekend