TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Sonne heeft een traumatische jeugd achter de rug. Inmiddels heeft ze haar leven weer aardig op de rails.
Haar zangcarrière begint te lopen en zelf is ze ook niet bepaald ongelukkig. Haar leven verandert als haar zus plotseling overlijdt.
Sonne (Abbey Hoes) neemt inBuiten Is het Feest haar nichtje – het dochtertje van haar zus dus – in huis. Niet veel later verschijnt de biologische vader van het meisje: hij eist de voogdij over zijn dochter op.
Dat wil Sonne koste wat kost voorkomen: deze Kees (Eelco Smits) heeft haar in het verleden veel leed berokkend. Ze wil de kleine Lotte (Roosmarijn van der Hoek) tegen hem beschermen.
Dat mondt uit in een rechtszaak. Om Lotte te beschermen moet Sonne voor de rechter vertellen over haar traumatische jeugd.
Buiten Is het Feest is een verfilming van het boek Maar buiten is het feest van Arthur Japin. Die zoog het verhaal niet uit zijn duim.
De schrijver liet zich voor zijn boek inspireren door het levensverhaal van Karin Bloemen. De cabaretière en zangeres had in haar jeugd te maken met misbruik in haar familiekring.
Kees Tol stopt als presentator van VTwonen Weer Verliefd op Je Huis: 'Niet mijn eigen keus'
14:42Guus Meeuwis, Edson da Graça en Faberyayo doen mee aan De Slimste Mens ter Wereld
13:38RTL 5 komt met nieuw programma over de wereld achter KLM
10:52The Voice Kids eindelijk van start: dit is wanneer
10:33De Frogers vanaf deze datum te zien op RTL5