TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Bull Durham is een geliefde sportkomedie, die ondanks een vrij onzinnig verhaal toch erg vermakelijk is.
Het verhaal begint met de komst van de doorgewinterde veteraan Crash Davis (Kevin Costner) naar honkbalteam de Durham Bulls.
Zijn taak? Het begeleiden van de getalenteerde, maar onvolwassen werper Ebby Calvin 'Nuke' LaLoosh (Tim Robbins).
Terwijl Crash het in Bull Durham lastig heeft met zijn carrière-ambities en de frustratie van het coachen van een arrogante nieuwkomer, raakt hij verwikkeld in een complexe driehoeksverhouding met Annie Savoy (Susan Sarandon).
Annie is een gepassioneerde honkbalfan die elk seizoen een nieuwe speler uitkiest om te 'begeleiden'. Dat houdt voornamelijk in dat ze een jaar lang een met die speler datet. Hoewel ze voor Nuke heeft gekozen, heeft ze op intellectueel niveau een betere klik met Crash.
Niet alleen in de film bloeide er liefde op, ook tijdens de opnames van Bull Durham sprong er een vonk over.
Susan Sarandon en Tim Robbins leerden elkaar kennen op de set en begonnen een relatie die 23 jaar zou duren. Ze trouwden nooit, maar kregen wel twee zoons samen.
In 2009 maakte het koppel bekend dat ze uit elkaar zijn.
Partnerbijdrage
Zien: Orgel Joke steelt de show in Vandaag Inside Oranje
09:11Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van de 100 dagen-serie met Nicolaas Veul te zien
07:46De TV van gisteren: Kijkers balen van wegvallen Nieuws van de Dag door Vandaag Inside
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Law & order: Special victims unit, Jaws
06:00Programma WK voetbal donderdag 18 juni