TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Bull Durham is een geliefde sportkomedie, die ondanks een vrij onzinnig verhaal toch erg vermakelijk is.
Het verhaal begint met de komst van de doorgewinterde veteraan Crash Davis (Kevin Costner) naar honkbalteam de Durham Bulls.
Zijn taak? Het begeleiden van de getalenteerde, maar onvolwassen werper Ebby Calvin 'Nuke' LaLoosh (Tim Robbins).
Terwijl Crash het in Bull Durham lastig heeft met zijn carrière-ambities en de frustratie van het coachen van een arrogante nieuwkomer, raakt hij verwikkeld in een complexe driehoeksverhouding met Annie Savoy (Susan Sarandon).
Annie is een gepassioneerde honkbalfan die elk seizoen een nieuwe speler uitkiest om te 'begeleiden'. Dat houdt voornamelijk in dat ze een jaar lang een met die speler datet. Hoewel ze voor Nuke heeft gekozen, heeft ze op intellectueel niveau een betere klik met Crash.
Niet alleen in de film bloeide er liefde op, ook tijdens de opnames van Bull Durham sprong er een vonk over.
Susan Sarandon en Tim Robbins leerden elkaar kennen op de set en begonnen een relatie die 23 jaar zou duren. Ze trouwden nooit, maar kregen wel twee zoons samen.
In 2009 maakte het koppel bekend dat ze uit elkaar zijn.
De TV van gisteren: Nationale Dodenherdenking op de Dam trekt bijna 2 miljoen kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 11 t/m donderdag 14 mei 2026
21:30Dit vinden kijkers van het nieuwe SBS6-programma The Moneymakers
15:09Familie Kraan uit Een Huis Vol verwelkomt tiende kind
14:14Flikken Rotterdam-actrice Ortál Vriend is zwanger