TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Drie criminelen zijn op de vlucht voor de politie. Ze besluiten zich te verstoppen in een verlaten pakhuis.
In dat pakhuis vallen Stacy (Adrien Brody), Walker (John Malkovich) en Gage (Roy Culkin) met hun neus in de boter. Ze vinden er ladingen drugs, wapens en geld.
Het enige wat ze hoeven te doen om die enorme buit mee te kunnen nemen: wachten tot de kust veilig is, in een auto stappen en wegrijden.
Mooi niet dat dat in Bullet Head zo simpel gaat. En de politie is nog maar het minste probleem van de drie mannen.
Het pakhuis is namelijk niet zo verlaten als ze eerst dachten: er loopt daar een levensgevaarlijke vechthond rond. En dan duikt ook Blue (Antonio Banderas), de baas van het beest, nog op.
Hij is er op z'n zachtst gezegd niet van gecharmeerd dat Gage, Walker en Stacy zijn spullen proberen te jatten.
De vechthond in Bullet Head is een Dogo canario, een groot, gespierd hondenras dat vaak als waakhond wordt gebruikt. De hond in de film is eigenlijk drie honden: Curly, Ademar en Han Solo 'spelen' samen vechthond De Niro.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside