TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het klinkt nogal vergezocht: een huurmoordenaar die gaat samenwerken met een agent. Na de moord op zijn compagnon vindt James Bonomo (Sylvester Stallone) het al een stuk minder onlogisch.
Politieman Taylor Kwon (Sung Kang) is namelijk van Washington naar New Orleans gekomen om de moord op Louis Blanchard te onderzoeken. En James wil wraak op degene die Louis heeft omgebracht.
Helemaal niet zo gek dus dat hij en Taylor elkaar in Bullet to the Head een handje helpen. Zeker niet als blijkt dat corrupte plaatselijke agenten Taylor liever kwijt dan rijk zijn.
Sylvester Stallone kijkt waarschijnlijk met gemengde gevoelens terug op Bullet to the Head. Het begon allemaal al voor de opnames überhaupt bezig waren.
De acteur kreeg het aan de stok met regisseur Wayne Kramer. Ze waren het oneens over de toon van Bullet to the Head: Kramer wilde een duistere film maken, Stallone niet.
Die ruzie liep zo hoog op dat Kramer zijn biezen pakte. Walter Hill nam het stokje van hem over.
Hij kon meteen aan de bak: samen met zijn hoofdrolspeler begon hij aan het script te sleutelen.
Of dat heeft geholpen is nog maar de vraag. De film flopte hopeloos.
De kwartfinales van het WK voetbal 2026 gaan deze week van start. Na de achtste finales blijven er nog maar acht landen over die mogen dromen van de wereldtitel. Hieronder vind je het volledige schema van de kwartfinales, inclusief de wedstrijden en speeltijden.
De strijd om een plek in de halve finales van het WK voetbal 2026 barst los. Vanavond openen Frankrijk en Marokko de kwartfinales met een veelbelovende ontmoeting.
Salar en Noah delen hun mening over Anouk en Diederik: 'Ik vind het heel bijzonder' (De Bondgenoten)
15:06Jennie en Aida Jelies roepen afschuw op met zangkunsten: 'Katten vlogen gordijnen in'
14:55Omroep Max bevestigt startdatum derde seizoen Grannies of Amsterdam
14:29Mart Smeets (79) heeft medelijden met Dione de Graaff na veranderingen Avondetappe
13:41Ergernis in De Bondgenoten: 'Praat eerst een toontje lager Diederik'
Een ontslagen reddingswerker grijpt in bij een groot ongeluk in een tunnel in Daylight.
