TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In 2016 werd bekend dat de KNVB Ibrahim Kargbo, die van 2006 tot 2010 bij eredivisieclub Willem II voetbalde, verdacht van matchfixing: het tegen betaling beïnvloeden van wedstrijden.
In 2017 sprak het OM hem vrij, maar de vraag blijft: hoe komt een profvoetballer ertoe in zee te gaan met matchfixers?
Met het grimmige en bij vlagen ijzersterke Catacombe beantwoordt regisseur Victor D. Ponten (Rabat) die vraag aan de hand van Jermaine Slagter (Willem de Bruin). Ooit was hij een groot talent, maar zijn carrière is flink in het slop geraakt.
Slagter speelt in de onderste regionen van het betaald voetbal en ook daar is hij niet meer zeker van zijn plek. Bovendien heeft hij flinke gokschulden en woont hij sinds zijn scheiding noodgedwongen in een goedkoop hotel.
Onder die omstandigheden is het begrijpelijk dat Jermaine ingaat op het aanbod van een Chinese gokker.
Voor Willem de Bruin is Catacombe zijn eerste speelfilm. Het is niet zijn acteerdebuut: hij speelde in een aflevering van de tv-serie Van God los en in de korte film Passage.
Toch is de kans groot dat je hem ergens anders van kent: De Bruin werd bekend als rapper in hiphopduo The Opposites. Samen met Twan 'Big 2' van Steenhoven scoorde hij hits als 'Dom, lomp & famous', 'Me Nikes', 'Broodje bakpao' en 'Sukkel voor de liefde'.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'
10:00Eva Eikhout deelt haar tv-aanraders: 'Of ik wil meedoen aan WIDM? Honderd procent'
09:42Wat een score: Nederland - Marokko trok recordaantal kijkers in het holst van de nacht