TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In 2016 werd bekend dat de KNVB Ibrahim Kargbo, die van 2006 tot 2010 bij eredivisieclub Willem II voetbalde, verdacht van matchfixing: het tegen betaling beïnvloeden van wedstrijden.
In 2017 sprak het OM hem vrij, maar de vraag blijft: hoe komt een profvoetballer ertoe in zee te gaan met matchfixers?
Met het grimmige en bij vlagen ijzersterke Catacombe beantwoordt regisseur Victor D. Ponten (Rabat) die vraag aan de hand van Jermaine Slagter (Willem de Bruin). Ooit was hij een groot talent, maar zijn carrière is flink in het slop geraakt.
Slagter speelt in de onderste regionen van het betaald voetbal en ook daar is hij niet meer zeker van zijn plek. Bovendien heeft hij flinke gokschulden en woont hij sinds zijn scheiding noodgedwongen in een goedkoop hotel.
Onder die omstandigheden is het begrijpelijk dat Jermaine ingaat op het aanbod van een Chinese gokker.
Voor Willem de Bruin is Catacombe zijn eerste speelfilm. Het is niet zijn acteerdebuut: hij speelde in een aflevering van de tv-serie Van God los en in de korte film Passage.
Toch is de kans groot dat je hem ergens anders van kent: De Bruin werd bekend als rapper in hiphopduo The Opposites. Samen met Twan 'Big 2' van Steenhoven scoorde hij hits als 'Dom, lomp & famous', 'Me Nikes', 'Broodje bakpao' en 'Sukkel voor de liefde'.
Partnerbijdrage
Aan topvoetbal geen gebrek dit weekend. In Duitsland begint Bayern München aan een nieuw Bundesliga-seizoen en in de Premier League wacht de clash tussen Aston Villa en Arsenal. Je ziet het allemaal live op Viaplay.
Jeangu Macrooy over Songfestival-boycot AVROTROS: 'Heel sterk, maar niet leuk' (video)
18:50Het is tijd voor de eerste tussenstand van de Gouden Televizier-Ring 2026
15:30Het vijftiende seizoen van Urk! heeft eindelijk een startdatum
14:58Oh Oh Den Haag keert vanaf deze datum terug op de buis
14:24Er komt definitief een nieuw seizoen van Echte Jongens op Safari