TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In Chocolat verhuizen Vianne Rocher (Juliette Binoche) en haar dochter in de jaren 50 naar een klein Frans dorpje. De conservatieve inwoners spreken er schande van. Een ongehuwde moeder, dat kan toch niet.
Als ze haar bonbons proeven, piepen de dorpelingen wel anders. Vianne weet in Chocolat voor iedere persoon precies de juiste smaak te vinden. Haar chocolaatjes zijn zo goddelijk lekker dat iedereen zijn zorgen even vergeet. Behalve dan de strenge burgemeester (Alfred Molina). Hij blijft stug volhouden dat Viannes komst slecht nieuws is voor het dorp.
En dan is daar ineens de mysterieuze Roux (Johnny Depp). Hij laat zich maar wat graag verleiden door Viannes bonbons. Én door Vianne zelf.
De Franse actrice Juliette Binoche leefde zich helemaal in in haar personage Vianne. Ze ging in de leer bij een beroemde chocolatier in Parijs. Daar leerde ze de kunst van het bonbons maken. Dat ging haar goed af: een deel van haar creaties haalden zelfs de film. In de festivalscène in Chocolat zie je de originele Binoche-bonbons.
Chocolat is op zaterdag 5 april 2025 om 22:10 uur te zien op NET 5.
Partnerbijdrage
Video: Anouk en Salar botsen in De Bondgenoten: ’Knettergek'
09:44Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op vrijdag
08:14De TV van gisteren: De Oranjezomer-tafel snapt niets van keuze Dyantha Brooks: ‘Knapste speler van Oranje’
08:14Guido Weijers keert terug naar SBS6 voor oudejaarsconference 2026
06:47Vanavond op TV: 2 voor 12, Stars on stage, Stargate