TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In Chocolat verhuizen Vianne Rocher (Juliette Binoche) en haar dochter in de jaren 50 naar een klein Frans dorpje. De conservatieve inwoners spreken er schande van. Een ongehuwde moeder, dat kan toch niet.
Als ze haar bonbons proeven, piepen de dorpelingen wel anders. Vianne weet in Chocolat voor iedere persoon precies de juiste smaak te vinden. Haar chocolaatjes zijn zo goddelijk lekker dat iedereen zijn zorgen even vergeet. Behalve dan de strenge burgemeester (Alfred Molina). Hij blijft stug volhouden dat Viannes komst slecht nieuws is voor het dorp.
En dan is daar ineens de mysterieuze Roux (Johnny Depp). Hij laat zich maar wat graag verleiden door Viannes bonbons. Én door Vianne zelf.
De Franse actrice Juliette Binoche leefde zich helemaal in in haar personage Vianne. Ze ging in de leer bij een beroemde chocolatier in Parijs. Daar leerde ze de kunst van het bonbons maken. Dat ging haar goed af: een deel van haar creaties haalden zelfs de film. In de festivalscène in Chocolat zie je de originele Binoche-bonbons.
Chocolat is op zaterdag 5 april 2025 om 22:10 uur te zien op NET 5.
Dries Roelvink springt in de bres voor Dave en Donny in Vandaag Inside
10:47Yvonne Coldeweijer maakt alsnog show voor Talpa, eerste aflevering nu al te zien
10:22Patricia Paay keert terug op tv met realityserie
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'
10:00Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'