TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Cataleya is pas negen jaar als drugsbaron Don Luis haar ouders laat vermoorden. De kleine meid weet zelf aan het bloedbad te ontsnappen. Het lukt haar om vanuit Bogotá naar haar oom en oma in Chicago te reizen. Ze is nog maar een klein meisje, maar haar haat jegens Don Luis is al zo groot dat ze vastberaden is om bloedig wraak te nemen.
Haar oom Emilio (Cliff Curtis) is bepaald geen lieverdje. Hij is een crimineel en heeft zelfs moorden op zijn naam staan.
Cataleya kijkt tegen hem op. Om wraak te kunnen nemen op Don Luis wil ze van Emilio de fijne kneepjes van het vak leren. Na wat tegenstribbelen geeft hij toe.
Op 24-jarige leeftijd is Cataleya (Zoe Saldana) uitgegroeid tot een geraffineerde sluipmoordenaar. Ze kan beginnen met het afwerken van haar moordlijstje.
Krijgt ze de moordenaars van haar ouders en opdrachtgever Don Luis te pakken en weet ze uit de handen van de politie te blijven? Je ziet het in Colombiana.
In Colombiana is Saldana als heuse actieheld te zien. De actrice is thuis in verschillende filmgenres.
Zo speelde ze in de romantische komedie Guess Who, in twee Star Trek- en vier Marvelfilms.
Ook had ze een grote rol in Avatar: ze speelde alien Neytiri. Eind vorig jaar was ze in Avatar 2 weer in die rol te zien.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
De 6 beste programma's om deze week te streamen
14:45'Bert' eert 'Ernie' in rouwadvertentie na overlijden Wim T. Schippers: 'Wat hadden we het fijn'
13:45Rafael van der Vaart zaterdag weer bij NOS WK Avond na 'heel veel spijt' van opmerking
13:11Vervolg van Ferry Doedens-docu op komst?
11:07RTL past avondprogrammering aan: LUBACH moet wijken voor Renze