TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
33 jaar na Coming to America keerde Eddie Murphy terug naar het Afrikaanse koninkrijk Zamunda.
Nadat zijn vader is overleden wordt Akeem koning van Zamunda. Akeem (Murphy) is nog steeds gelukkig getrouwd met Lisa (Shari Headley) en ze hebben samen drie mooie dochters. Daar ligt alleen ook het probleem in Coming 2 America: alleen mannen kunnen troonopvolgers worden in Zamunda en Akeem heeft geen zoon.
Tenminste, dat dacht hij. Akeem blijkt in zijn tijd in de Verenigde Staten een kind verwekt te hebben bij een sekswerker. Samen met zijn trouwe hulp en vriend Semmi (Arsenio Hall) keert hij terug naar Queens, New York om zijn zoon te vinden. Als hij zijn zoon Lavelle (Jermaine Fowler) ontmoet, blijkt die nog niet helemaal klaar om kroonprins te worden.
Coming 2 America is zeker niet de enige vervolgfilm van de afgelopen jaren die decenia na het origineel verscheen.
Hocus Pocus 2 verscheen 29 jaar later, Blade Runner 2049 kwam 35 jaar na de sci-fi klassieker en Mary Poppins Returns werd maar liefst 54 jaar na het eerste deel uitgebracht.
Ze werden niet allemaal succesvol, maar een overtreft alle andere: Top Gun: Maverick. Het vervolg bracht 36 jaar na Top Gun bijna 1,5 miljard dollar op.
'Renze Klamer keert in september definitief terug met eigen talkshow op RTL 4'
17:54Raymond Mens maakt debuut als presentator in Nieuws van de Dag
17:36Pauw & De Wit straks ook elke zondag te zien
15:34Milan van Waardenburg deelt eerste beelden van The Passion 2026
15:16Kapingen centraal in indringend tweede deel van Twee Kanten van één Geschiedenis