TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Kroonprins Akeem van het Afrikaanse land Zamunda wordt binnenkort 21. Om zijn vader op te kunnen volgen als koning moet Akeem trouwen.
Koning Jaffe (James Earl Jones) en koningin Aeoleon (Madge Sinclair) hebben zelfs al een vrouw voor hun zoon op het oog. Alleen: Akeem (Eddie Murphy) ziet haar helemaal niet zitten.
Akeem wil zelf kiezen met wie hij trouwt. Hij wil trouwen om de liefde, niet om koning te kunnen worden.
De kroonprins weet de perfecte plek om de zoektocht naar zijn toekomstige koningin te beginnen: Queens, New York. Akeem gaat in Coming to America samen met zijn dienaar en vriend Semmi (Arsenio Hall) naar de Big Apple. Vindt hij daar inderdaad zijn koningin?
Kroonprins Akeem is niet de enige rol van Eddie Murphy in Coming to America. In totaal speelt de komiek vier rollen, waaronder die van het oude Joodse mannetje Saul.
Voor die rol moest hij zwaar in de make-up. Om te testen of die make-up een beetje geloofwaardig was, ging Murphy verkleed als Saul naar een ander deel van het studiocomplex van Paramount.
Op de andere filmset stelde hij zich – met zijn eigen stem – voor als Eddie Murphy. Niemand op de set van die andere film geloofde dat de oude man die voor hen stond Eddie Murphy was.
Coming to America is op zaterdag 7 december 2024 om 20:30 uur te zien op Comedy Central.
Flo keert terug op NET5: dit is wanneer de nieuwe afleveringen te zien zijn
09:59De Bondgenoten-Salar weigert iets te zeggen over zijn relatie met Mercedes
09:58Monique Hansler kan geen kleren aan door Spaanse hitte en zegt opnames De Hanslers af
09:28Danny de Munk benaderd voor nieuwe reallifesoap
08:51De TV van gisteren: kijkers niet onder de indruk van matig optreden Dries Roelvink bij De Oranjezomer