TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Voormalig commando John Matrix (Arnold Schwarzenegger) geniet tegenwoordig in de Californische bergen van zijn rust. Zelfs als criminelen zijn oude legermakkers vermoorden blijft John lekker zitten waar hij zit.
Toch is zijn rust van korte duur. Diezelfde criminelen kidnappen Johns dochter Jenny (Alyssa Milano).
Dat pikt John natuurlijk niet. Hij trekt stoere camouflagestrepen over zijn gezicht en lichaam, gespt messen en handgranaten om, werpt een enorm geweer over zijn schouder en gaat op oorlogspad.
Matrix trekt in Commando in zijn uppie ten strijde tegen een heel leger aan vijanden. En hij heeft tussendoor nog tijd over om – op z’n Schwarzeneggers – gevleugelde oneliners te debiteren.
Alyssa Milano was een jaar of twaalf tijdens de opnames van Commando. De actrice vertelde dat Arnold Schwarzenegger op de set goed voor haar zorgde.
“Hij hielp me zelfs met mijn wiskundehuiswerk.”
Het had niet veel gescheeld of iemand anders had haar moeten helpen met dat huiswerk: oorspronkelijk was Nick Nolte in beeld voor de rol van John Matrix. Uiteindelijk viel de keuze toch op Arnold Schwarzenegger.
Arnie deed zijn eigen stunts. Dat ging niet altijd goed: na een mislukt stukje waaghalzerij raakte de schouder van de Oostenrijkse eik uit de kom.
Joris Linssen zou voor Hello Goodbye niet naar een commerciële omroep gaan
13:20BN'ers doen massaal mee aan deze trend (en wij ook)
12:32Hendrik Jan Bökkers uit Woeste Grond duikt op in Ranking the Stars
12:05Kijkers genieten van enorme plottwist in Vals Spel: 'Geweldig'
10:57Ruben Nicolai legt het nog een keer uit: 'Zo werkt Pandora'