TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Conan moest op jonge leeftijd toezien hoe de kwaadaardige krijgsheer Khalar Zym zijn hele dorp uitmoordde. Ook zijn vader overleefde het niet.
Jaren later is de jongeling uitgegroeid tot een spierbundel die prima om kan gaan met een zwaard. Dat komt goed uit, want Conan (Jason Momoa) is uit op wraak. Hij gaat achter Khalar Zym (Stephen Lang) aan. De held staat er in Conan the Barbarian niet alleen voor.
Tamara (Rachel Nichols), een jonge vrouw met bijzondere krachten, helpt hem in zijn jacht op de moordenaar van zijn vader.
De film Conan the Barbarian maakte in de jaren 80 een ster van Arnold Schwarzenegger. De Oostenrijkse bodybuilder nam het wraaklustige titelpersonage voor zijn rekening.
In deze remake uit 2011 neemt Jason Momoa het stokje van hem over. De Hawaiiaanse Game of thrones-ster had als Conan een stuk minder succes dan zijn Oostenrijkse voorganger.
De film bracht nog geen 65 miljoen dollar op, tegen een budget van zo'n 90 miljoen. Daarmee is Conan the Barbarian een van de grootste filmflops van 2011.
Zien: MAFS '26-deelnemer deed mee aan Lang Leve de Liefde
13:06Ex on the Beach: Double Dutch is vanaf deze datum exclusief te zien bij Videoland
11:16Kijkers hopen vurig op deze partnerruil in MAFS: 'Veel betere match'
11:12Ontpopt Luigi uit Married at First Sight zich tot influencer?
10:37Op deze datum keert Met het Mes op Tafel terug op tv