TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In Conan the Barbarian wist Conan het rijk van de machtige Thulsa Doom te onderwerpen. Daar is hij zelf alleen maar sterker van geworden.
In dit vervolg kan de gespierde strijder niet bepaald op zijn lauweren rusten. Koningin Taramis (Sarah Douglas) heeft een taak voor hem.
Conan (Arnold Schwarzenegger) moet in Conan the Destroyer prinses Jehnna (Olivia d'Abo) en haar lijfwacht Bombaata (Wilt Chamberlain) helpen een magische schat in handen te krijgen. Dat gaat nog geen makkelijke klus worden. Niet erg, Conan is voor de duvel niet bang. Bovendien krijgt hij onderweg hulp van de wijze tovenaar Akiro (Mako) en de onverschrokken strijder Zula (Grace Jones).
Arnold Schwarzenegger is met zijn 1,88 meter best lang, maar naast Wilt Chamberlain ziet hij er toch eerder als een klein ukkie uit. De in 1999 overleden ex-basketballer was 2,16 lang. Dat was tijdens de opnames van Conan the Destroyer nog best een probleem. De makers konden geen paard vinden waar hij op kon rijden.
Zijn benen waren zo lang dat hij steeds met zijn voeten de grond raakte. Van de bijnaam Wilt 'the Stilt' (Wilt de stelt) was dus geen woord gelogen. Uiteindelijk vonden de producenten in Spanje een paard dat groot genoeg is. Ze lieten het dier speciaal voor de film naar Mexico vervoeren.
De TV van gisteren: Zomergasten dooft als nachtkaars uit en Mi Dushi blijft matig scoren
06:47Vanavond op TV: After the flood, B&B vol liefde, Murder on the Orient Express
11:47Komt The Voice: Celebrity ook naar Nederland?
10:00René en Natasja Froger laten niets onbesproken in Mi Dushi: Wat Is Dan Liefde: 'Wij zijn een open boek'
09:55B&B Vol Liefde-sterren Eline en Timothy zoeken elkaar op op Ibiza: 'Wat een verrassing!'