TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In Conan the Barbarian wist Conan het rijk van de machtige Thulsa Doom te onderwerpen. Daar is hij zelf alleen maar sterker van geworden.
In dit vervolg kan de gespierde strijder niet bepaald op zijn lauweren rusten. Koningin Taramis (Sarah Douglas) heeft een taak voor hem.
Conan (Arnold Schwarzenegger) moet in Conan the Destroyer prinses Jehnna (Olivia d'Abo) en haar lijfwacht Bombaata (Wilt Chamberlain) helpen een magische schat in handen te krijgen. Dat gaat nog geen makkelijke klus worden. Niet erg, Conan is voor de duvel niet bang. Bovendien krijgt hij onderweg hulp van de wijze tovenaar Akiro (Mako) en de onverschrokken strijder Zula (Grace Jones).
Arnold Schwarzenegger is met zijn 1,88 meter best lang, maar naast Wilt Chamberlain ziet hij er toch eerder als een klein ukkie uit. De in 1999 overleden ex-basketballer was 2,16 lang. Dat was tijdens de opnames van Conan the Destroyer nog best een probleem. De makers konden geen paard vinden waar hij op kon rijden.
Zijn benen waren zo lang dat hij steeds met zijn voeten de grond raakte. Van de bijnaam Wilt 'the Stilt' (Wilt de stelt) was dus geen woord gelogen. Uiteindelijk vonden de producenten in Spanje een paard dat groot genoeg is. Ze lieten het dier speciaal voor de film naar Mexico vervoeren.
Opvolger van Stefan de Walle dit jaar al te zien in Het Sinterklaasjournaal
13:58AVROTROS deelt alvast een sneak peek van duettenaflevering Beste Zangers
13:28Makers van De Bondgenoten zetten kijkers op het puntje van hun stoel: 'De hel breekt los'
10:09Jutta Leerdam in Casa di Beau over kritiek: 'Oh dat komt door haar vriend'
09:33Beau van Erven Dorens na alle commotie te gast bij Renze Klamer: 'Ik mis de desk een beetje'