TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In Conan the Barbarian wist Conan het rijk van de machtige Thulsa Doom te onderwerpen. Daar is hij zelf alleen maar sterker van geworden.
In dit vervolg kan de gespierde strijder niet bepaald op zijn lauweren rusten. Koningin Taramis (Sarah Douglas) heeft een taak voor hem.
Conan (Arnold Schwarzenegger) moet in Conan the Destroyer prinses Jehnna (Olivia d'Abo) en haar lijfwacht Bombaata (Wilt Chamberlain) helpen een magische schat in handen te krijgen. Dat gaat nog geen makkelijke klus worden. Niet erg, Conan is voor de duvel niet bang. Bovendien krijgt hij onderweg hulp van de wijze tovenaar Akiro (Mako) en de onverschrokken strijder Zula (Grace Jones).
Arnold Schwarzenegger is met zijn 1,88 meter best lang, maar naast Wilt Chamberlain ziet hij er toch eerder als een klein ukkie uit. De in 1999 overleden ex-basketballer was 2,16 lang. Dat was tijdens de opnames van Conan the Destroyer nog best een probleem. De makers konden geen paard vinden waar hij op kon rijden.
Zijn benen waren zo lang dat hij steeds met zijn voeten de grond raakte. Van de bijnaam Wilt 'the Stilt' (Wilt de stelt) was dus geen woord gelogen. Uiteindelijk vonden de producenten in Spanje een paard dat groot genoeg is. Ze lieten het dier speciaal voor de film naar Mexico vervoeren.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar zondag, maar ook op vrijdag en zaterdag valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn allemaal live te volgen op Viaplay.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:14Dave Maasland krijgt eigen misdaadprogramma op SBS6: dit gaat hij doen
12:45De Hanslers en de cast van Oh Oh Den Haag bundelen krachten voor kerstspecial op SBS6
11:40VTwonen Weer Verliefd op je Huis ondergaat een aantal veranderingen
11:25Beste Zangers 2026 sluit het seizoen af in het theater