TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Ze komt in veel films terug: het naïeve plattelandsmeisje dat naar de grote stad verhuist om het te gaan maken.
In Coyote Ugly is Violet (Piper Perabo) dat meisje. Ze verhuist van haar geboorteplaats naar New York om het te maken als singer-songwriter. Het lukt haar niet om aan de bak de komen. Als bij een inbraak dan ook nog eens haar demotapes gestolen worden, is Violet helemaal ten einde raad.
In haar zoektocht naar een baantje komt ze toevallig in de Coyote Ugly Saloon terecht. In de meeste films is achter de bar staan een goede manier om alsnog ontdekt te worden, dus neemt Violet het baantje aan. Maar de Coyote Ugly Saloon is geen gewone kroeg. Het is een ruige kroeg waar de sexy geklede barkeepers de dienst uitmaken. Violet moet er flink wennen, maar als snel is ze een echte Coyote.
De Coyote Ugly Saloon bestaat echt. De bar opende in 1993 zijn deuren in New York. In 1997 schreef ex-barkeeper Elizabeth Gilbert een artikel in GQ Magazine over haar tijd in de Coyote Ugly Saloon. Producent Jerry Bruckheimer kocht te filmrechten van dat verhaal.
Coyote Ugly betekende de internationale doorbraak voor countryzangeres LeAnn Rimes. Haar single 'Can't fight the moonlight' van de soundtrack van de film groeide uit tot een wereldhit. In Nederland stond het nummer vier weken op nummer 1 in de top 40.
Coyote Ugly zie je op woensdag 1 januari 2025 vanaf 20:25 uur op RTL 8.
Dit is de cast van het derde seizoen van Máxima
09:55Deze 30 titels zijn nog in de race voor de Gouden Televizier-Ring 2026
09:38Dit is de startdatum van het nieuwe seizoen van Prijzenjacht
08:38Zien: de eerste beelden van Beestenboel met Janny van der Heijden en André van Duin
07:42De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers duidelijk over Marlies: ‘Nog niet klaar voor nieuwe relatie’