TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Ze komt in veel films terug: het naïeve plattelandsmeisje dat naar de grote stad verhuist om het te gaan maken.
In Coyote Ugly is Violet (Piper Perabo) dat meisje. Ze verhuist van haar geboorteplaats naar New York om het te maken als singer-songwriter.
Het lukt haar niet om aan de bak de komen. Als bij een inbraak dan ook nog eens haar demotapes gestolen worden, is Violet helemaal ten einde raad.
In haar zoektocht naar een baantje komt ze toevallig in de Coyote Ugly Saloon terecht. In de meeste films is achter de bar staan een goede manier om alsnog ontdekt te worden, dus neemt Violet het baantje aan.
Maar de Coyote Ugly Saloon is geen gewone kroeg. Het is een ruige kroeg waar de sexy geklede barkeepsters de dienst uitmaken.
Violet moet er flink wennen, maar als snel is ze een echte Coyote.
De Coyote Ugly Saloon bestaat echt. De bar opende in 1993 haar deuren in New York.
In 1997 schreef ex-barkeeper Elizabeth Gilbert een artikel in GQ Magazine over haar tijd in de Coyote Ugly Saloon. Producent Jerry Bruckheimer kocht te filmrechten van dat verhaal.
Coyote Ugly betekende de internationale doorbraak voor countryzangeres LeAnn Rimes. Haar single 'Can't fight the moonlight' van de soundtrack van de film groeide uit tot een wereldhit.
In Nederland stond het nummer vier weken op nummer 1 in de top 40.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Kingdom of Heaven
11:48Hélène Hendriks onthult: 'Deze gast maakt binnenkort debuut bij Vandaag inside'
11:38GTST strikt acteur Tarikh Janssen als mysterieuze nieuwkomer Rex Martin