TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Rocky Balboa (Sylvester Stallone) is inmiddels aardig op leeftijd. Hij staat zelf ook niet meer in de boksring maar is coach en mentor van Adonis Johnson (Michael B. Jordan), de zoon van Rocky's oude rivaal en vriend Apollo Creed.
In 2015 nam Balboa hem in Creed voor het eerst onder zijn hoede. In dit vervolg is Creed junior inmiddels uitgegroeid tot een kampioen. Wie kampioen is, krijgt te maken met uitdagers. De bokser die Adonis uitdaagt is Viktor Drago (Florian Munteanu), de zoon van de man die jaren geleden in Rocky IV de klap uitdeelde die Apollo Creed fataal werd. Hoewel Balboa het hem afraadt, neemt zijn pupil de uitdaging aan.
Ondanks de goed gefilmde boksscènes is deze film het sterkst als hij een inkijkje geeft in de levens van de personages; als hun relaties, hun zwakheden en hun twijfels aan bod komen.
Rocky IV was misschien niet de beste Rocky-film, maar onder fans is deze film zeer geliefd. Dit komt vooral door de foute Koude Oorlogs-retoriek. Stallone als eerlijke Amerikaan die het opneemt tegen de oneerlijke Rus Drago, gespeeld door Dolph Lundgren. Met Creed 2 worden de fans op hun wenken bediend met Lungren die terugkeert als Drago.
De TV van gisteren: Floortje naar het einde van de wereld pakt de winst op primetime
07:00GTST Spoilers - maandag 2 t/m donderdag 5 februari 2026
06:47Vanavond op TV: Onbekend en wereldberoemd: Gebroeders van Lymborch, Het roer om, Hunter Killer
22:40Noa Vahle eerlijk over 'bewijsdrang' en kritiek op Linda de Mol en Hélène Hendriks
19:33Hila Noorzai en regisseur Nicolette Bloemberg doen bij Pauw & De Wit hun verhaal over offline halen Hila voorbij de Taliban