TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Vier vrienden lenen geld van een maffiabaas (John Travolta) om dat te investeren in een farmaceutisch bedrijf.
Het idee is dat die investering ze een flink rendement gaat opleveren, maar het loopt anders: de eigenaar van het bedrijf gaat er met hun geld vandoor. Dat is een behoorlijk probleem, want maffiabaas Eddie wil zijn geld terug.
Wat volgt is een rommelig actiespektakel waarin de vier vrienden als tegenprestatie een andere gangster een etmaal moeten vasthouden. Dit draait uiteraard volledig in de soep.
Alles in Criminal Activities is een bijeengeraapt zooitje: het script, de verhaallijnen, de dialogen, de acteurs. Het regiedebuut van acteur Jackie Earle Haley is een poging om alles wat hij ooit heeft gezien in één film te proppen.
Met allerlei trucjes probeert hij Tarantino na te doen, maar dat lukt bepaald niet. Sterker nog: er is geen touw aan vast te knopen.
Iedereen ruziet met elkaar, geen enkel personage is sympathiek en de veel te strakke haarlijn van de hoofdrolspeler (John Travolta) leidt enorm af.
Je zit constant te wachten totdat zijn vastgelijmde pruik afvalt.
Wie dit gegeven kan negeren, krijgt in Criminal Activities gewoon anderhalf uur actie. En daar is op z’n tijd niks mis mee.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Kijkers kunnen niet stoppen met lachen om nieuwe Vandaag Inside-promo
12:01Nieuwe meidengroep gezocht in WHO'S NXT
10:45Nieuw EO-programma debuteert op de zondagavond op NPO1
10:04Kristie ontving veel ‘nare berichten’ na deelname De Bondgenoten
09:28Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen