TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Vier vrienden lenen geld van een maffiabaas (John Travolta) om dat te investeren in een farmaceutisch bedrijf.
Het idee is dat die investering ze een flink rendement gaat opleveren, maar het loopt anders: de eigenaar van het bedrijf gaat er met hun geld vandoor. Dat is een behoorlijk probleem, want maffiabaas Eddie wil zijn geld terug.
Wat volgt is een rommelig actiespektakel waarin de vier vrienden als tegenprestatie een andere gangster een etmaal moeten vasthouden. Dit draait uiteraard volledig in de soep.
Alles in Criminal Activities is een bijeengeraapt zooitje: het script, de verhaallijnen, de dialogen, de acteurs. Het regiedebuut van acteur Jackie Earle Haley is een poging om alles wat hij ooit heeft gezien in één film te proppen.
Met allerlei trucjes probeert hij Tarantino na te doen, maar dat lukt bepaald niet. Sterker nog: er is geen touw aan vast te knopen.
Iedereen ruziet met elkaar, geen enkel personage is sympathiek en de veel te strakke haarlijn van de hoofdrolspeler (John Travolta) leidt enorm af.
Je zit constant te wachten totdat zijn vastgelijmde pruik afvalt.
Wie dit gegeven kan negeren, krijgt in Criminal Activities gewoon anderhalf uur actie. En daar is op z’n tijd niks mis mee.
Vanavond op TV: WHAM! 10 dagen in China, Scheveningen: Dag & nacht, Angels & Demons
21:35Plannen voor studioterugkeer kerstspecial All You Need Is Love de prullenbak in
19:33Brein achter miljoenenroof op Schiphol doet voor het eerst zijn verhaal in Videoland-docu
15:36Patrick Martens over mogelijke reboot ZOOP: 'Zitten mensen daarop te wachten?'
15:14Kees van der Spek haalt uit naar critici: 'Wij zijn geen arrestatieteam'