TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In de komedie Daddy’s Home kregen de zachtmoedige stiefvader Brad (Ferrell) en de stoere biologische vader Dusty (Wahlberg) het met elkaar aan de stok. De inzet: de liefde van Dusty's ex Sara en haar kinderen.
Het liep uiteindelijk goed af. De twee kemphanen eindigden zelfs als beste vrienden.
Voor dit vervolg moesten de makers dus een nieuw conflict verzinnen. Dat kwam er ook, en het is even simpel als doeltreffend.
In Daddy's Home 2 komen hun vaders op bezoek. Die zijn al net zo verschillend als Dusty en Brad zelf.
Dusty's vader Kurt (Mel Gibson) is een echt alfamannetje. Brads pa Don (John Lithgow) is juist zachtaardig, lief en gevoelig.
Die verschillen leiden tot strijd. Tussen de twee oudjes onderling, maar ook tussen de vaders en hun zonen én tussen Dusty en Brad.
Voor de rollen van opa's in Daddy's Home 2 waren behoorlijk wat gegadigden. En dat waren niet de minsten.
Grote namen als Chevy Chase, Robert De Niro, Sylvester Stallone en Bruce Willis waren in beeld. Ook Harrison Ford, Kurt Russell, Steve Martin en Dan Aykroyd werden genoemd.
Uiteindelijk gingen de rollen van Kurt en Don dus naar Mel Gibson en John Lithgow.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'
08:57De TV van gisteren: WK-kijkers zien recordgoal van Marokko en pijnlijke blunder voor Australië
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show