TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Honey Daniels (Jessica Alba) droomt haar hele leven al van een carrière als danseres.
Vooralsnog wil dat nog niet zo vlotten. Al is ze wel veel met dans bezig.
Honey geeft hiphoplessen aan kinderen en staat achter de bar in een discotheek. Als haar dienst erop zit, gooit ze op de dansvloer haar heupen los.
Met resultaat: producer Michael Ellis (David Moscow) ziet haar dansen en biedt haar een klus aan: ze mag de choreografie doen van een paar videoclips én er zelf in dansen.
Ze grijpt die kans in Honey met beide handen aan. Al snel blijkt dat Michael er wel wat voor terug wil, maar Honey gaat niet in op zijn avances.
Als ze dan ook nog moet stoppen met de danslessen die ze in het buurthuis geeft, begint ze zich af te vragen of haar droom alle offers die ze ervoor moet brengen wel waard is.
Jessica Alba was niet de eerste keuze voor de hoofdrol in Honey. Bij het schrijven van het script hadden de makers r&b-zangeres Aaliyah in hun hoofd.
Zij had de rol ook al geaccepteerd. In 2001 kwam ze om het leven bij een vliegtuigongeluk.
Na haar dood kwam Jessica Alba in beeld voor de rol van Honey.
Vanavond op TV: Nederland op film, The voice of Holland, A Day to Die
19:11Dennis van der Geest verlengt contract bij Talpa
18:00B&B Vol Liefde-baby op komst: Joy en Dani verwachten een kindje
16:40De streamingtip van de week: The Rip op Netflix
15:29Zo kwam Erik de Vogel bij Goede Tijden, Slechte Tijden terecht