TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Honey Daniels (Jessica Alba) droomt haar hele leven al van een carrière als danseres.
Vooralsnog wil dat nog niet zo vlotten. Al is ze wel veel met dans bezig.
Honey geeft hiphoplessen aan kinderen en staat achter de bar in een discotheek. Als haar dienst erop zit, gooit ze op de dansvloer haar heupen los.
Met resultaat: producer Michael Ellis (David Moscow) ziet haar dansen en biedt haar een klus aan: ze mag de choreografie doen van een paar videoclips én er zelf in dansen.
Ze grijpt die kans in Honey met beide handen aan. Al snel blijkt dat Michael er wel wat voor terug wil, maar Honey gaat niet in op zijn avances.
Als ze dan ook nog moet stoppen met de danslessen die ze in het buurthuis geeft, begint ze zich af te vragen of haar droom alle offers die ze ervoor moet brengen wel waard is.
Jessica Alba was niet de eerste keuze voor de hoofdrol in Honey. Bij het schrijven van het script hadden de makers r&b-zangeres Aaliyah in hun hoofd.
Zij had de rol ook al geaccepteerd. In 2001 kwam ze om het leven bij een vliegtuigongeluk.
Na haar dood kwam Jessica Alba in beeld voor de rol van Honey.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside