TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Film1 Première zendt wekelijks de beste en nieuwste films uit. Met vandaag om 20:30 uur: de tv-première van de komische tech-thriller Dark Web: Cicada 3301 uit 2021.
Hopelijk ben je toe aan wat spanning en actie, want dat is precies wat Dark Web: Cicada 3301 biedt. In deze intense en razendsnelle cyberthriller raakt de geniale hacker Connor (Jack Kesy) betrokken bij de geheime strijd die de Amerikaanse dienst voert tegen het geheime en machtige genootschap Cicada 3301. De vraag is alleen voor welke kant hij kiest: de goede óf de slechte?
Naast Jack Kesy die in deze film de hoofdrol vertolkt, zijn er meer bekende gezichten te zien. Zo kruipt de Amerikaanse actrice Conor Leslie in de huid van Gwen en speelt Alan Ritchson de rol van agent Carver. Die laatste is zeker geen onbekende. In het verleden speelde hij al rollen in tv-series als Smallville en Blood Drive en in films als Teenage Mutant Ninja Turtles en The Hunger Games: Catching Fire. Aan acteerervaring dus geen gebrek.
Dark Web: Cicada 3301 is op vrijdag 24 juni om 20:30 uur te zien op Film1 Première.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'