TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De biermagnaat en zijn chauffeur moeten drie weken overleven in een koude loods, vastgeketend aan de muur. Ondertussen hebben de ontvoerders grote moeite om het losgeld te incasseren.
Als de politie De Heineken Ontvoering heeft beëindigd door Heineken en zijn chauffeur te bevrijden, begint de klopjacht op de criminelen. Heineken zelf bemoeit zich er actief mee. Van prooi is hij veranderd in jager. Hij gebruikt zijn macht om de opsporing te laten slagen.
In het echt was crimineel Willem Holleeder een van de vier ontvoerder. In deze film komt zijn naam niet voor. Dat is een bewuste keuze van de filmmakers. Zij voegden Holleeders personage samen met dat van ontvoerder Martin Erkamps. Het fictieve personage Rem Hubrechts is het resultaat. Reinout Scholten speelt die rol. “Hij is tien jaar jonger dan de rest en hij begint als een onschuldig knaapje. Een soort hulpje van de groep”, zei Reinout tegen NU.nl.
Het personage is volgens hem slechts losjes gebaseerd op Holleeder. “Op deze manier kan niemand na afloop zeggen dat Holleeder helemaal niet zo was, of bepaalde dingen helemaal niet heeft gedaan. Daarmee laten we zien dat we niet een kopie van de waarheid hebben willen maken.”
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Sinan Can komt met documentaire over man die meevocht in Oekraïne
08:55De TV van gisteren: Hoofdpiet roept de noodtoestand uit in Het Sinterklaasjournaal en kijkers zijn niet blij
06:47Vanavond op TV: In de voetsporen van de jaren 80, Ewout: Gevaarlijke gevangenissen, Rogue Assassin
22:08Spanning loopt hoog op in De Bondgenoten
14:03Realitykoppel Mike en Denise uit B&B Vol Liefde officieel uit elkaar