TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Tom (Bud Spencer) verdient in Afrika een aardig zakcentje met het organiseren van safari's. Zijn broer Slim (Terence Hill) probeert hem te saboteren: hij wil de wilde dieren redden.
Omdat de twee broers nogal koppig zijn, communiceren ze niet of nauwelijks met elkaar. Zo weet Slim niet dat de safarigeweren die Tom gebruikt met losse flodders zijn geladen. Tom en Slim worden vervolgens in De Vier Vuisten op Safari opgeschrikt door de sadistische Ormond (Joe Bugner) die probeert dieren te verkopen aan buitenlandse dierentuinen.
Daarnaast wil hij ook iedereen uit de buurt verjagen om een groot safaripark te kunnen bouwen. De broers bundelen, uiteraard met frisse tegenzin, hun krachten om hun gebied te verlossen van deze sadistische tiran.
De Vier Vuisten op Safari is opgenomen in Zuid-Afrika, in en rondom de stad Johannesburg. De scènes met de dieren zijn opgenomen nabij Pretoria. In de film zijn leeuwen, olifanten, jachtluipaarden, apen, antilopen, neushoorns giraffen, zebra’s, struisvogels, herten, gorilla en een nijlpaard te zien. Het nijlpaard is alleen aan het begin van de film kort te zien.
Dat is best gek, aangezien de oorspronkelijke titel van de film Io sto con gli ippopotami is. Letterlijk vertaald betekent dat: ik ben voor het nijlpaard.
Familie Bakhcha uit Een Huis Vol opnieuw overladen met kritiek: 'Wat een leegte'
14:40Zien: jaaroverzicht van 2025 in 90 seconden
14:18Erica Meiland waarschuwt: 'Kijk hier mee uit vanavond'
13:21Tina Nijkamp: 'Wie is de Mol? is UIT en Boer Zoekt Vrouw is IN'
12:32Waar en wanneer is de uitslag van de PostcodeKanjer op tv te zien?