TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Crimineel Merrimen (Pablo Schreiber) heeft een gewaagd plan. Samen met zijn bende wil hij de Federal Reserve Bank overvallen, de centrale bank van Amerika.
Het idee is even simpel al geniaal. Dagelijks komen er vrachtwagens vol beschadigde bankbiljetten bij de ‘Fed’ binnen.
Normaal gesproken wordt dat beschadigde geld vernietigd. Niet als het aan Merrimen zijn mannen ligt: zij willen het stelen.
Dat is op zichzelf al een flinke klus. De bank is een van de best bewaakte plekken van het land.
Het wordt in Den of Thieves allemaal net nog een tikkie ingewikkelder. De corrupte agent Nick O'Brien (Gerard Butler) krijgt namelijk lucht van het plan.
Hij en zijn schuinsmarcherende collega's willen maar wat graag een graantje van Merrimens buit meepikken. Als dat maar goed gaat...
Door zijn werk in actiefilms als 300 en Olympus Has Fallen is Gerard Butler behoorlijk afgetraind. Regisseur Christian Gudegast vond dat voor Nick O'Brien niet passen.
Daarom kwam moest Butler flink aankomen. Voor de opnames van Den of Thieves begonnen, had hij er ruim elf kilo bijgesnoept.
Dat mag hij nog een keer doen. Er staat namelijk een Den of Thieves 2 in de planning. Een releasedatum is nog niet bekend.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside