TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Aangezien deze film over gevechtspiloten uitkwam in hetzelfde jaar als megasucces Top Gun: Maverick zijn vergelijkingen haast niet te vermijden.
Toch doen ze de film vaak tekort, want hij streeft iets heel anders na. Waar Maverick draait om adrenaline en spektakel, richt Devotion zich op een waargebeurd drama over kameraadschap.
De vliegscènes zijn mooi gemaakt, maar dienen vooral het verhaal van Jesse Brown (Jonathan Majors), de eerste Afro-Amerikaanse gevechtspiloot bij de marine, en Tom Hudner (Glen Powell), zijn witte collega. Hun vriendschap wordt op de proef gesteld tijdens riskante missies in de Koreaanse Oorlog.
Dankzij de sterke hoofdrollen komt het oprechte en emotionele relaas overtuigend van de grond als een menselijk verhaal in plaats van als spektakelstuk.
Tijdens de productie golden Jonathan Majors en Glenn Powell als opkomende sterren. Voor Majors leek zelfs een rol als grote nieuwe Marvel-antagonist binnen handbereik, maar na zijn veroordeling voor mishandeling van zijn ex-vriendin verdwenen die plannen en kwam zijn carrière grotendeels stil te liggen.
Powells loopbaan bloeit ondertussen verder. Hij was de afgelopen jaren te zien in de true crime komedie Hit Man, de populaire romantische komedie Anyone But You en de rampenfilm Twisters. Momenteel is hij in de bioscopen te zien in de dystopische actiefilm The Running Man.
Devotion is op zaterdag 13 december 2025 om 20:00 uur te zien op RTL 7.
De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland
15:45Makers van Flikken Maastricht verrassen fans met enorme plottwist
15:03Jade Kops op 19-jarige leeftijd overleden aan kanker
14:55Terwijl seizoen 12 nog moet starten, krijgt The Voice Kids al groen licht voor nog een seizoen