TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Amsterdamned uit 1988 vertelt over een psychopathische moordenaar die de Amsterdamse grachten onveilig maakt. De film trok in de bioscopen meer dan een miljoen bezoekers. Naast hoofdrolspeler Huub Stapel, in de huid van rechercheur Eric Visser, speelden Monique van de Ven, Serge Henri Valcke, Wim Zomer, Hidde Maas en Tatum Dagelet hoofdrollen.
De opnames van Amsterdamned II vinden plaats in 2024. De wereldpremière zal in 2025 zijn, het jaar waarin Amsterdam 750 jaar bestaat. "Dat er ooit een vervolg op Amsterdamned zou komen, was eigenlijk nooit een vraag; het was onvermijdelijk", zegt regisseur Dick Maas. "Het wachten was op een script dat de hooggespannen verwachtingen kon waarmaken. De film wordt nog spannender, spectaculairder en op sommige momenten bloedstollender dan zijn voorganger."
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Nicolette en Edson onthullen geheimen van de Eilandraad
10:15Rik van de Westelaken presenteerde bijna het Eurovisie Songfestival 2021: 'Ik was stand-in'
09:48Jean-Paul uit B&B Vol Liefde heeft toch nog de liefde gevonden
09:26Sinan Can komt met documentaire over man die meevocht in Oekraïne
08:55De TV van gisteren: Hoofdpiet roept de noodtoestand uit in Het Sinterklaasjournaal en kijkers zijn niet blij