TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het is 1958 en Katey Miller (Romola Garai) verhuist met haar ouders en zusje naar Cuba, waar ze sporadisch wat meekrijgen van de Cubaanse Revolutie. Katey, een echte studiebol, is hier niet blij mee omdat ze in het laatste jaar van de middelbare school zit.
Daar komt verandering in als ze geïnteresseerd raakt in Javier (Diego Luna), de ober van het hotel, en de manier waarop hij danst.
Katey weet Javier in Dirty Dancing 2: Havana Nights over te halen om mee te doen aan een danswedstrijd als haar partner. Ze leren danspasjes aan elkaar, wat leidt tot een hoop onderlinge frustratie en grappige taferelen.
Katey’s ouders zijn niet blij als ze erachter komen dat ze samen met Javier meedoet aan de wedstrijd omdat hij niet past in hun rijke wereldje.
Voor velen is Dirty Dancing 2: Havana Nights een teleurstelling omdat ze de charme van de eerste Dirty Dancing-film niet los kunnen laten.
Gelukkig keert Patrick Swayze terug als dansleraar in deze film en de oplettende kijker zal zien dat het liedje waar hij op danst wel bekend klinkt. Dat is namelijk ‘Johnny’s Mambo’, de track die ook voorkomt in de eerste film.
Lisa Bal (Een Huis Vol) deelt eerlijk en beladen bericht over samengestelde gezin
14:06Spannende opnames voor Ewout: 'De situatie werd steeds dreigender'
13:29Estavana Polman laat zich niet uit het veld slaan: 'Schuift volgende maand gewoon aan in VI'
11:16Blijft Greetje te zien in Urk!? SBS6 geeft duidelijkheid
11:10Dit kun je verwachten van het nieuwe RTL-programma Nederland met Vakantie