TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Voor deze mannen is trefbal niet gewoon een spelletje: er hangt een hoop vanaf.
Peter LaFleur (Vince Vaughn) geeft zich in Dodgeball: A True Underdog Story op voor een trefbaltoernooi en vormt samen met een aantal vast klanten van zijn sportschool een team.
Hij hoopt met het prijzengeld zijn sportschool te redden uit de handen van White Goodman (Ben Stiller) die het op zijn zaak heeft gemunt.
Alleen had LaFleur er geen rekening mee gehouden dat Goodman zich ook heeft opgegeven voor het toernooi. De foute pakjes hangen al klaar.
Rawson Marshall Thurber maakte met Dodgeball: A True Underdog Story zijn regiedebuut en nam ook het verhaal voor zijn rekening.
Het resultaat is een komedie vol grappen over een bizar onderwerp: compleet uit je dak gaan bij een potje trefbal.
Vince Vaughn en Ben Stiller zijn in deze film helemaal op hun plek. Zij kunnen rekenen op steun van een aantal opmerkelijke gastacteurs: Onder andere Lance Armstrong en David Hasselhoff.
Er is op dit moment een sequel in de maak, bijna twintig jaar na het origineel. De hoofdrolspelers keren weer terug voor een potje trefbal.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Vanavond op TV: Shetland, Het perfecte plaatje op reis, King Arthur: Legend of the Sword
20:54Interview Raymond Mens onderbroken door Argentijnse fan: 'En nu wegwezen!' (video)
15:35Frank van Leeuwen presenteert ook de talkshow Goedenavond Nederland
13:56Kees Momma 'totaal ingestort' door extreme hitte
13:34Valentijne tegen Milan in De Bondgenoten: 'Je doet alsof ik een achterlijke ben'