TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De vriendelijke Dr. Dolittle krijgt, naast zijn goed lopende dierenartspraktijk, in zijn tweede film te maken met een stevig staaltje ecoproblematiek.
Wat wil nu het geval: een mooi stukje bos wordt bedreigd door de baas van een houtbedrijf, die het gebied kaal wil kappen. De enige mogelijkheid om het bos van de botte bijl te redden in Dr. Dolittle 2 is de aanwezigheid van beren in het bos.
Want dat is een bedreigde diersoort en dan is de leefomgeving dus beschermd. Eén probleempje: er is alleen een vrouwtjesbeer en geen mannetje, en dus is de kans op berenpuppies niet aanwezig. En dat maakt hun zaak kwetsbaar.
Een slimme wasbeer gaat hulp halen en die komt in de persoon van Dr. Dolittle (Eddie Murphy), de dierenarts die met dieren kan praten. Die verzint een list: hij haalt een mannetjescircusbeer over om in het bos te komen wonen. Eén probleempje: het beest is niet anders gewend dan te leven in een menselijke omgeving. Met gezelschap van wilde dieren heeft hij ook al geen ervaring, laat staan dat hij ooit een echte wilde vrouwtjesbeer heeft ontmoet.
Dolittle mag dus als berenseksuoloog aan de slag, want anders is het bos ten dode opgeschreven. Weten ze het bos te redden? Je ziet het in Dr. Dolittle 2.
Partnerbijdrage
Op deze datum zie je het nieuwe seizoen van Say Yes to the Dress met Fred van Leer
15:42Soy Kroon en Jim Bakkum zorgen voor kippenvel in Herinneringen voor het Leven
14:36Mart Hoogkamer wil dolgraag tweede seizoen maken van Hazes & Hoogkamer: Tot Uw Dienst
14:07Julia Heetman deelt de allereerste beelden van de finale van De Verraders
11:58Eerste beelden van tweede seizoen Woeste Grond nu te zien