TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De vriendelijke Dr. Dolittle krijgt, naast zijn goed lopende dierenartspraktijk, in zijn tweede film te maken met een stevig staaltje ecoproblematiek.
Wat wil nu het geval: een mooi stukje bos wordt bedreigd door de baas van een houtbedrijf, die het gebied kaal wil kappen. De enige mogelijkheid om het bos van de botte bijl te redden in Dr. Dolittle 2 is de aanwezigheid van beren in het bos.
Want dat is een bedreigde diersoort en dan is de leefomgeving dus beschermd. Eén probleempje: er is alleen een vrouwtjesbeer en geen mannetje, en dus is de kans op berenpuppies niet aanwezig. En dat maakt hun zaak kwetsbaar.
Een slimme wasbeer gaat hulp halen en die komt in de persoon van Dr. Dolittle (Eddie Murphy), de dierenarts die met dieren kan praten. Die verzint een list: hij haalt een mannetjescircusbeer over om in het bos te komen wonen. Eén probleempje: het beest is niet anders gewend dan te leven in een menselijke omgeving. Met gezelschap van wilde dieren heeft hij ook al geen ervaring, laat staan dat hij ooit een echte wilde vrouwtjesbeer heeft ontmoet.
Dolittle mag dus als berenseksuoloog aan de slag, want anders is het bos ten dode opgeschreven. Weten ze het bos te redden? Je ziet het in Dr. Dolittle 2.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, Robin Hood
22:08Kijkers genieten van make-over in Huizenruilers: 'Eindelijk een eigen slaapkamer'
20:57Tina Nijkamp: 'Vivienne van den Assem presenteert Nederland op Vakantie (RTL4)'
15:49Talpa trekt nu al de stekker uit nieuw programma Vijf Dagen Vast
15:25De boerderij van Judith en Bart uit Winter Vol Liefde is gered