TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Lizzie (Noomi Rapace) heeft de ergste nachtmerrie van elke ouder meegemaakt.
In Angel of Mine is Lizzie haar pasgeboren dochter Rosie verloren bij een ziekenhuisbrand. Zeven jaar later zit ze nog diep in het rouwproces. Ze deelt de voogdij over haar zoon Thomas met haar ex Mike (Luke Evans).
Als ze tijdens een verjaardagsfeest van een vriendje van Thomas de zevenjarige Lola ziet, denkt ze Rosie in haar te herkennen. Ze raakt al snel geobsedeerd door haar.
Door te doen alsof ze interesse heeft in hun huis dat te koop staat, raakt Lizzie bevriend met de ouders van Lola, Claire (Yvonne Strahovski) en Bernard (Richard Roxburgh). Ze verzint smoesjes om zo veel mogelijk alleen te kunnen zijn met Lola.
Daarin gaat ze zo ver dat ze haar baan verliest en vergeet Thomas op te halen. Mike dreigt de volledige voogdij over Thomas te nemen als ze geen hulp zoekt. Toch blijft Lizzie ervan overtuigd dat Rosie de brand heeft overleefd en nu Lola is.
Het loopt zelfs uit op een heftige confrontatie met Claire. Is Lizzie de grip op de realiteit verloren door haar verdriet?
Hoofdrolspeelster Noomi Rapace brak internationaal door als Lisbeth Salander in de Zweedse Millennium-films. Dat de Zweedse actrice ook grote rollen zou gaan spelen in Engelstalige films zoals Angel of Mine was toen nog niet zo vanzelfsprekend. Ze sprak namelijk amper Engels.
Door veel Engelse films en tv-programma’s te kijken zonder ondertiteling leerde ze de taal al snel. Ze heeft sowieso een behoorlijke talenknobbel. Ze spreekt vloeiend Zweeds, IJslands, Deens, Noors en nu dus ook Engels.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Shelly Sterk valt in de smaak bij VI-kijkers: 'Zo doe je dat bij de mannen'
10:11Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje