TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Bij een goede bankoverval komt nogal wat voorbereiding kijken. Je moet weten hoeveel bewakers er in de bank rondlopen en waar de camera's hangen. En – ook niet onbelangrijk – je hebt een vluchtauto nodig. Liefst eentje met chauffeur.
Dat laatste is voor crimineel Simon (John Cusack) in Drive Hard een beetje een probleem. Bij de voorbereiding op zijn nieuwste klus lukt het hem maar niet om de juiste vluchtautochauffeur te vinden.
Zonder vluchtauto kan hij de boel wel afblazen. Hij moet dus een oplossing vinden.
Die oplossing dient zich aan in de vorm van Peter (Thomas Jane). Deze voormalig autocoureur runt tegenwoordig een autorijschool.
Simons plan is even simpel als doeltreffend: hij doet net of hij rijles wil nemen bij Peter. Vervolgens ontvoert hij hem en dwingt hij Peter te fungeren als zijn getaway driver.
Als ex-coureur kan Peter rijden als de beste, dus dat lijkt de ideale oplossing. Maar of dat in praktijk ook zo is...
Peter zit totaal niet op al die spanning te wachten. Hij is juist gestopt met racen omdat hij een rustig leventje wil leiden met vrouw en kind.
Kan Simon hem overhalen om alles voor hem uit de kast te halen? Je ziet het in Drive Hard.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los